Ekipe kluba
MLAĐI PIONIRI
KK FMP
KK FMP 2
KK FMP 3
PIONIRI
KK FMP
KK FMP 2
KADETI
JUNIORI
IGRAČI KLUBA
UPRAVNI ODBOR
VESTI
GALERIJA
KOMENTARI
LINKOVI
O NAMA
KONTAKT
| Tabela i rezultati | Sastav ekipe | Stručni štab ekipe | Komentari |

KK FMP 2 (mlađi pioniri)



Finalni turnir Regionalna liga U12
RBEkipaOdig.Pob.Por.Koš +Koš -Raz.Bodovi
1.KK Ras 2321137145-85
2.KK FMP 232115114475
3.KK Beovuk 72 - 331215214844
4.KK As Basket 2312149152-34


1. kolo24.05.2019
62385KK As Basket 2 : KK Ras 258 : 46
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.05.2019 Vreme: 21:20
Lokacija: Sportski centar Rakovica (Viševačka 2)
62386KK FMP 2 : KK Beovuk 72 - 357 : 53
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.05.2019 Vreme: 19:20
Lokacija: Sportski centar Rakovica (Viševačka 2)

2. kolo25.05.2019
62387KK As Basket 2 : KK FMP 245 : 51
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.05.2019 Vreme: 17:20
Lokacija: Sportski centar Rakovica (Viševačka 2)
62388KK Ras 2 : KK Beovuk 72 - 345 : 44
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.05.2019 Vreme: 19:20
Lokacija: Sportski centar Rakovica (Viševačka 2)

3. kolo26.05.2019
62389KK FMP 2 : KK Ras 243 : 46
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.05.2019 Vreme: 20:20
Lokacija: Sportski centar Rakovica (Viševačka 2)
62390KK Beovuk 72 - 3 : KK As Basket 255 : 46
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.05.2019 Vreme: 18:20
Lokacija: Sportski centar Rakovica (Viševačka 2)



Regionalna liga U12
RBEkipaOdig.Pob.Por.Koš +Koš -Raz.Bodovi
1.KK FMP 21212073629544124
2.KK Mladost 2129351239911321
3.KK Beko 312844894216820
4.KK Mondo Basket 212664773928518
5.KK Kolubara LA 20031257407466-5917
6.KK Sava 212210306510-20414
7.KK Ras 312012216660-44412


1. kolo17.11.2018
61110KK Kolubara LA 2003 : KK FMP 225 : 61
Pojedinosti o utakmici
Datum: 22.11.2018 Vreme: 17:00
Lokacija: Stara hala (Lazarevac) (Slobodana Kozareva 1)
61111KK Mondo Basket 2 : KK Sava 250 : 19
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.11.2018 Vreme: 09:30
Lokacija: Lazar Savatić (Kej oslobođenja 27)
61112KK Mladost 2 : KK Ras 375 : 14
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.11.2018 Vreme: 12:45
Lokacija: MOC Zmaj (Autoput Beograd - Zagreb 18)
KK Beko 3 - slobodna ekipa

2. kolo24.11.2018
61114KK Sava 2 : KK Mladost 232 : 46
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.11.2018 Vreme: 09:15
Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46)
61115KK FMP 2 : KK Mondo Basket 249 : 26
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.11.2018 Vreme: 12:30
Lokacija: Basket Land (Endija Vorhola 14)
61116KK Beko 3 : KK Kolubara LA 200339 : 26
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.11.2018 Vreme: 12:45
Lokacija: Vasa Pelagić (Milana Zečara 2)
KK Ras 3 - slobodna ekipa

3. kolo01.12.2018
61118KK Mondo Basket 2 : KK Beko 337 : 38
Pojedinosti o utakmici
Datum: 02.12.2018 Vreme: 10:00
Lokacija: Lazar Savatić (Kej oslobođenja 27)
61119KK Mladost 2 : KK FMP 228 : 66
Pojedinosti o utakmici
Datum: 02.12.2018 Vreme: 10:20
Lokacija: MOC Zmaj (Autoput Beograd - Zagreb 18)
61120KK Ras 3 : KK Sava 220 : 31
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.12.2018 Vreme: 13:00
Lokacija: 13. Gimnazija (Lješka 47)
KK Kolubara LA 2003 - slobodna ekipa

4. kolo08.12.2018
61122KK FMP 2 : KK Ras 397 : 14
Pojedinosti o utakmici
Datum: 08.12.2018 Vreme: 12:30
Lokacija: Basket Land (Endija Vorhola 14)
61123KK Beko 3 : KK Mladost 248 : 46
Pojedinosti o utakmici
Datum: 09.12.2018 Vreme: 12:40
Lokacija: Vasa Pelagić (Milana Zečara 2)
61124KK Kolubara LA 2003 : KK Mondo Basket 238 : 40
Pojedinosti o utakmici
Datum: 09.12.2018 Vreme: 14:30
Lokacija: Stara hala (Lazarevac) (Slobodana Kozareva 1)
KK Sava 2 - slobodna ekipa

5. kolo15.12.2018
61126KK Mladost 2 : KK Kolubara LA 200349 : 25
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.12.2018 Vreme: 12:00
Lokacija: MOC Zmaj (Autoput Beograd - Zagreb 18)
61127KK Ras 3 : KK Beko 322 : 51
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.12.2018 Vreme: 13:00
Lokacija: 13. Gimnazija (Lješka 47)
61128KK Sava 2 : KK FMP 218 : 56
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.12.2018 Vreme: 10:15
Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46)
KK Mondo Basket 2 - slobodna ekipa

6. kolo22.12.2018
61130KK Beko 3 : KK Sava 235 : 16
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.12.2018 Vreme: 12:30
Lokacija: Vasa Pelagić (Milana Zečara 2)
61131KK Kolubara LA 2003 : KK Ras 344 : 18
Pojedinosti o utakmici
Datum: 09.01.2019 Vreme: 18:00
Lokacija: Stara hala (Lazarevac) (Slobodana Kozareva 1)
61132KK Mondo Basket 2 : KK Mladost 232 : 41
Pojedinosti o utakmici
Datum: 22.12.2018 Vreme: 09:15
Lokacija: Lazar Savatić (Kej oslobođenja 27)
KK FMP 2 - slobodna ekipa

7. kolo19.01.2019
61134KK Ras 3 : KK Mondo Basket 26 : 55
Pojedinosti o utakmici
Datum: 20.01.2019 Vreme: 13:00
Lokacija: 13. Gimnazija (Lješka 47)
61135KK Sava 2 : KK Kolubara LA 200314 : 41
Pojedinosti o utakmici
Datum: 20.01.2019 Vreme: 13:15
Lokacija: Stara hala (Lazarevac) (Slobodana Kozareva 1)
61136KK FMP 2 : KK Beko 358 : 39
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.01.2019 Vreme: 12:30
Lokacija: Basket Land (Endija Vorhola 14)
KK Mladost 2 - slobodna ekipa

8. kolo26.01.2019
61138KK FMP 2 : KK Kolubara LA 200358 : 17
Pojedinosti o utakmici
Datum: 21.02.2019 Vreme: 20:20
Lokacija: Basket City (Endija Vorhola 8)
61139KK Sava 2 : KK Mondo Basket 222 : 47
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.01.2019 Vreme: 09:20
Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46)
61140KK Ras 3 : KK Mladost 221 : 38
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.01.2019 Vreme: 13:00
Lokacija: 13. Gimnazija (Lješka 47)
KK Beko 3 - slobodna ekipa

9. kolo23.02.2019
61142KK Mladost 2 : KK Sava 249 : 27
Pojedinosti o utakmici
Datum: 21.02.2019 Vreme: 10:30
Lokacija: MOC Zmaj (Autoput Beograd - Zagreb 18)
61143KK Mondo Basket 2 : KK FMP 231 : 48
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.02.2019 Vreme: 09:45
Lokacija: Lazar Savatić (Kej oslobođenja 27)
61144KK Kolubara LA 2003 : KK Beko 351 : 48
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.02.2019 Vreme: 18:30
Lokacija: Stara hala (Lazarevac) (Slobodana Kozareva 1)
KK Ras 3 - slobodna ekipa

10. kolo02.03.2019
61146KK Beko 3 : KK Mondo Basket 240 : 31
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.03.2019 Vreme: 12:30
Lokacija: Vasa Pelagić (Milana Zečara 2)
61147KK FMP 2 : KK Mladost 258 : 18
Pojedinosti o utakmici
Datum: 02.03.2019 Vreme: 12:30
Lokacija: Basket Land (Endija Vorhola 14)
61148KK Sava 2 : KK Ras 348 : 26
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.03.2019 Vreme: 09:15
Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46)
KK Kolubara LA 2003 - slobodna ekipa

11. kolo09.03.2019
61150KK Ras 3 : KK FMP 226 : 79
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.03.2019 Vreme: 13:00
Lokacija: 13. Gimnazija (Lješka 47)
61151KK Mladost 2 : KK Beko 339 : 28
Pojedinosti o utakmici
Datum: 09.03.2019 Vreme: 15:00
Lokacija: MOC Zmaj (Autoput Beograd - Zagreb 18)
61152KK Mondo Basket 2 : KK Kolubara LA 200352 : 31
Pojedinosti o utakmici
Datum: 09.03.2019 Vreme: 14:50
Lokacija: Lazar Savatić (Kej oslobođenja 27)
KK Sava 2 - slobodna ekipa

12. kolo16.03.2019
61154KK Kolubara LA 2003 : KK Mladost 225 : 41
Pojedinosti o utakmici
Datum: 13.03.2019 Vreme: 17:00
Lokacija: Stara hala (Lazarevac) (Slobodana Kozareva 1)
61155KK Beko 3 : KK Ras 347 : 12
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.03.2019 Vreme: 18:40
Lokacija: Vasa Pelagić (Milana Zečara 2)
61156KK FMP 2 : KK Sava 259 : 16
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.03.2019 Vreme: 12:30
Lokacija: Basket Land (Endija Vorhola 14)
KK Mondo Basket 2 - slobodna ekipa

13. kolo23.03.2019
61158KK Sava 2 : KK Beko 336 : 39
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.03.2019 Vreme: 09:20
Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46)
61159KK Ras 3 : KK Kolubara LA 200319 : 42
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.03.2019 Vreme: 13:00
Lokacija: 13. Gimnazija (Lješka 47)
61160KK Mladost 2 : KK Mondo Basket 242 : 23
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.03.2019 Vreme: 10:00
Lokacija: MOC Zmaj (Autoput Beograd - Zagreb 18)
KK FMP 2 - slobodna ekipa

14. kolo30.03.2019
61162KK Mondo Basket 2 : KK Ras 353 : 18
Pojedinosti o utakmici
Datum: 30.03.2019 Vreme: 10:00
Lokacija: Lazar Savatić (Kej oslobođenja 27)
61163KK Kolubara LA 2003 : KK Sava 242 : 27
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.03.2019 Vreme: 17:40
Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46)
61164KK Beko 3 : KK FMP 237 : 47
Pojedinosti o utakmici
Datum: 31.03.2019 Vreme: 19:10
Lokacija: Vasa Pelagić (Milana Zečara 2)
KK Mladost 2 - slobodna ekipa


Prezentacije ostalih klubova






Portal Košarkaškog Saveza Srbije


Registar igraca KSS


Oficijelni web sajt svetske košarkaške organizacije (FIBA)


Udruženje Košarkaških Trenera Srbije (UKTS)


Udruženje Košarkaških Sudija Beograda (UKSB)
Copyright © 2007 KSB. Sva prava zadržana.
Powered by eVision.