Ekipe kluba
MLAĐI PIONIRI
KK FMP
KK FMP 2
PIONIRI
KK FMP
KK FMP 2
KADETI
JUNIORI
IGRAČI KLUBA
UPRAVNI ODBOR
VESTI
GALERIJA
KOMENTARI
LINKOVI
O NAMA
KONTAKT
| Tabela i rezultati | Sastav ekipe | Stručni štab ekipe | Komentari |

KK FMP 2 (mlađi pioniri)



Regionalna liga U13
RBEkipaOdig.Pob.Por.Koš +Koš -Raz.Bodovi
1.KK Sfera22011352614
2.KK Radnički (Obrenovac)2209379144
3.KK Beko 4211544773
4.KK Novi Beograd 72116150113
5.KK Probasket30385160-753
6.KK Žarkovo 32117276-43
7.KK FMP 21104030102
8.KK Beovuk 72 - 32025579-242


1. kolo18.01.2020
67435KK Sfera : KK Beovuk 72 - 345 : 24
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.01.2020 Vreme: 09:20
Lokacija: Stari DIF (Deligradska 27)
67436KK Probasket : KK Beko 416 : 44
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.01.2020 Vreme: 10:15
Lokacija: Karađorđe (Jove Ilića 2)
67437KK Novi Beograd 7 : KK FMP 230 : 40
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.01.2020 Vreme: 12:30
Lokacija: 10. Gimnazija (Proleterske Solidarnosti 1a)
67438KK Radnički (Obrenovac) : KK Žarkovo 345 : 38
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.01.2020 Vreme: 17:20
Lokacija: Hala sportova (Obrenovac) (Kralja Aleksandra I)

2. kolo25.01.2020
67439KK Beovuk 72 - 3 : KK Žarkovo 331 : 34
Pojedinosti o utakmici
Datum: 28.01.2020 Vreme: 20:30
Lokacija: Vuk Karadžić (Takovska 41)
67440KK FMP 2 : KK Radnički (Obrenovac)
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.01.2020 Vreme: 12:30
Lokacija: Basket Land (Endija Vorhola 14)
67441KK Beko 4 : KK Novi Beograd 710 : 31
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.01.2020 Vreme: 11:20
Lokacija: Stevan Dukić (Danteova 52)
67442KK Sfera : KK Probasket68 : 28
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.01.2020 Vreme: 09:20
Lokacija: Stari DIF (Deligradska 27)

3. kolo22.02.2020
67443KK Probasket : KK Beovuk 72 - 3
67444KK Novi Beograd 7 : KK Sfera
Pojedinosti o utakmici
Datum: 22.02.2020 Vreme: 13:10
Lokacija: 10. Gimnazija (Proleterske Solidarnosti 1a)
67445KK Radnički (Obrenovac) : KK Beko 4
Pojedinosti o utakmici
Datum: 22.02.2020 Vreme: 12:20
Lokacija: Hala sportova (Obrenovac) (Kralja Aleksandra I)
67446KK Žarkovo 3 : KK FMP 2
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.02.2020 Vreme: 10:30
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)

4. kolo29.02.2020
67447KK Beovuk 72 - 3 : KK FMP 2
67448KK Beko 4 : KK Žarkovo 3
67449KK Sfera : KK Radnički (Obrenovac)
67450KK Probasket : KK Novi Beograd 7

5. kolo07.03.2020
67451KK Novi Beograd 7 : KK Beovuk 72 - 3
67452KK Radnički (Obrenovac) : KK Probasket
67453KK Žarkovo 3 : KK Sfera
67454KK FMP 2 : KK Beko 4

6. kolo14.03.2020
67455KK Beovuk 72 - 3 : KK Beko 4
67456KK Sfera : KK FMP 2
67457KK Probasket : KK Žarkovo 3
67458KK Novi Beograd 7 : KK Radnički (Obrenovac)

7. kolo21.03.2020
67459KK Radnički (Obrenovac) : KK Beovuk 72 - 3
67460KK Žarkovo 3 : KK Novi Beograd 7
67461KK FMP 2 : KK Probasket
67462KK Beko 4 : KK Sfera

8. kolo28.03.2020
67463KK Beovuk 72 - 3 : KK Sfera
67464KK Beko 4 : KK Probasket
67465KK FMP 2 : KK Novi Beograd 7
67466KK Žarkovo 3 : KK Radnički (Obrenovac)

9. kolo04.04.2020
67467KK Žarkovo 3 : KK Beovuk 72 - 3
67468KK Radnički (Obrenovac) : KK FMP 2
67469KK Novi Beograd 7 : KK Beko 4
67470KK Probasket : KK Sfera

10. kolo25.04.2020
67471KK Beovuk 72 - 3 : KK Probasket
67472KK Sfera : KK Novi Beograd 7
67473KK Beko 4 : KK Radnički (Obrenovac)
67474KK FMP 2 : KK Žarkovo 3

11. kolo09.05.2020
67475KK FMP 2 : KK Beovuk 72 - 3
67476KK Žarkovo 3 : KK Beko 4
67477KK Radnički (Obrenovac) : KK Sfera
67478KK Novi Beograd 7 : KK Probasket

12. kolo16.05.2020
67479KK Beovuk 72 - 3 : KK Novi Beograd 7
67480KK Probasket : KK Radnički (Obrenovac)41 : 48
67481KK Sfera : KK Žarkovo 3
67482KK Beko 4 : KK FMP 2

13. kolo23.05.2020
67483KK Beko 4 : KK Beovuk 72 - 3
67484KK FMP 2 : KK Sfera
67485KK Žarkovo 3 : KK Probasket
67486KK Radnički (Obrenovac) : KK Novi Beograd 7

14. kolo30.05.2020
67487KK Beovuk 72 - 3 : KK Radnički (Obrenovac)
67488KK Novi Beograd 7 : KK Žarkovo 3
67489KK Probasket : KK FMP 2
67490KK Sfera : KK Beko 4


Prezentacije ostalih klubova






Portal Košarkaškog Saveza Srbije


Registar igraca KSS


Takmičenja Košarkaškog Saveza Srbije


Oficijelni web sajt svetske košarkaške organizacije (FIBA)


Udruženje Košarkaških Trenera Srbije (UKTS)


Copyright © 2007 KSB. Sva prava zadržana.
Powered by eVision.