Ekipe kluba
MLAĐI PIONIRI
KK FMP
PIONIRI
KK FMP
KADETI
JUNIORI
IGRAČI KLUBA
UPRAVNI ODBOR
VESTI
GALERIJA
KOMENTARI
LINKOVI
O NAMA
KONTAKT
| Tabela i rezultati | Sastav ekipe | Stručni štab ekipe | Komentari |

KK FMP (pioniri)



2. liga
RBEkipaOdig.Pob.Por.Koš +Koš -Raz.Bodovi
1.OKK Beograd 0000000
2.KK Beko0000000
3.KK Beovuk 72 - 20000000
4.KK Beostyle0000000
5.KK Vizura 30000000
6.KK FMP0000000
7.KK Vuk0000000
8.KK Crvena Zvezda MTS 20000000
9.KK Beostars 050000000
10.KK Cerak 0000000
11.KK Novi Beograd 70000000
12.ŠKK Zvezdara0000000


1. kolo05.12.2020
70341OKK Beograd : ŠKK Zvezdara
70342KK Novi Beograd 7 : KK Beko
70343KK Cerak : KK Beovuk 72 - 2
70344KK Beostars 05 : KK Beostyle
70345KK Crvena Zvezda MTS 2 : KK Vizura 3
70346KK Vuk : KK FMP

2. kolo30.11.-0001
70347OKK Beograd : KK Novi Beograd 7
70348KK Vizura 3 : KK Vuk
70349KK Beostyle : KK Crvena Zvezda MTS 2
70350KK Beovuk 72 - 2 : KK Beostars 05
70351KK Beko : KK Cerak
70352ŠKK Zvezdara : KK FMP

3. kolo30.11.-0001
70353KK Novi Beograd 7 : ŠKK Zvezdara
70354KK Cerak : OKK Beograd
70355KK Beostars 05 : KK Beko
70356KK Crvena Zvezda MTS 2 : KK Beovuk 72 - 2
70357KK Vuk : KK Beostyle
70358KK FMP : KK Vizura 3

4. kolo30.11.-0001
70359OKK Beograd : KK Beostars 05
70360KK Novi Beograd 7 : KK Cerak
70361KK Beostyle : KK FMP
70362KK Beovuk 72 - 2 : KK Vuk
70363KK Beko : KK Crvena Zvezda MTS 2
70364ŠKK Zvezdara : KK Vizura 3

5. kolo30.11.-0001
70365KK Cerak : ŠKK Zvezdara
70366KK Beostars 05 : KK Novi Beograd 7
70367KK Crvena Zvezda MTS 2 : OKK Beograd
70368KK Vuk : KK Beko
70369KK FMP : KK Beovuk 72 - 2
70370KK Vizura 3 : KK Beostyle

6. kolo30.11.-0001
70371OKK Beograd : KK Vuk
70372KK Novi Beograd 7 : KK Crvena Zvezda MTS 2
70373KK Cerak : KK Beostars 05
70374KK Beovuk 72 - 2 : KK Vizura 3
70375KK Beko : KK FMP
70376ŠKK Zvezdara : KK Beostyle

7. kolo30.11.-0001
70377KK Beostars 05 : ŠKK Zvezdara
70378KK Crvena Zvezda MTS 2 : KK Cerak
70379KK Vuk : KK Novi Beograd 7
70380KK FMP : OKK Beograd
70381KK Vizura 3 : KK Beko
70382KK Beostyle : KK Beovuk 72 - 2

8. kolo30.11.-0001
70383OKK Beograd : KK Vizura 3
70384KK Novi Beograd 7 : KK FMP
70385KK Cerak : KK Vuk
70386KK Beostars 05 : KK Crvena Zvezda MTS 2
70387KK Beko : KK Beostyle
70388ŠKK Zvezdara : KK Beovuk 72 - 2

9. kolo30.11.-0001
70389KK Crvena Zvezda MTS 2 : ŠKK Zvezdara
70390KK Vuk : KK Beostars 05
70391KK FMP : KK Cerak
70392KK Vizura 3 : KK Novi Beograd 7
70393KK Beostyle : OKK Beograd
70394KK Beovuk 72 - 2 : KK Beko

10. kolo30.11.-0001
70395OKK Beograd : KK Beovuk 72 - 2
70396KK Novi Beograd 7 : KK Beostyle
70397KK Cerak : KK Vizura 3
70398KK Beostars 05 : KK FMP
70399KK Crvena Zvezda MTS 2 : KK Vuk
70400ŠKK Zvezdara : KK Beko

11. kolo30.11.-0001
70401KK Vuk : ŠKK Zvezdara
70402KK FMP : KK Crvena Zvezda MTS 2
70403KK Vizura 3 : KK Beostars 05
70404KK Beostyle : KK Cerak
70405KK Beovuk 72 - 2 : KK Novi Beograd 7
70406KK Beko : OKK Beograd

12. kolo30.11.-0001
70407KK FMP : KK Vuk
70408KK Vizura 3 : KK Crvena Zvezda MTS 2
70409KK Beostyle : KK Beostars 05
70410KK Beovuk 72 - 2 : KK Cerak
70411KK Beko : KK Novi Beograd 7
70412ŠKK Zvezdara : OKK Beograd

13. kolo30.11.-0001
70413KK Novi Beograd 7 : OKK Beograd
70414KK Cerak : KK Beko
70415KK Beostars 05 : KK Beovuk 72 - 2
70416KK Crvena Zvezda MTS 2 : KK Beostyle
70417KK Vuk : KK Vizura 3
70418KK FMP : ŠKK Zvezdara

14. kolo30.11.-0001
70419OKK Beograd : KK Cerak
70420KK Vizura 3 : KK FMP
70421KK Beostyle : KK Vuk
70422KK Beovuk 72 - 2 : KK Crvena Zvezda MTS 2
70423KK Beko : KK Beostars 05
70424ŠKK Zvezdara : KK Novi Beograd 7

15. kolo30.11.-0001
70425KK Cerak : KK Novi Beograd 7
70426KK Beostars 05 : OKK Beograd
70427KK Crvena Zvezda MTS 2 : KK Beko
70428KK Vuk : KK Beovuk 72 - 2
70429KK FMP : KK Beostyle
70430KK Vizura 3 : ŠKK Zvezdara

16. kolo30.11.-0001
70431OKK Beograd : KK Crvena Zvezda MTS 2
70432KK Novi Beograd 7 : KK Beostars 05
70433KK Beostyle : KK Vizura 3
70434KK Beovuk 72 - 2 : KK FMP
70435KK Beko : KK Vuk
70436ŠKK Zvezdara : KK Cerak

17. kolo30.11.-0001
70437KK Beostars 05 : KK Cerak
70438KK Crvena Zvezda MTS 2 : KK Novi Beograd 7
70439KK Vuk : OKK Beograd
70440KK FMP : KK Beko
70441KK Vizura 3 : KK Beovuk 72 - 2
70442KK Beostyle : ŠKK Zvezdara

18. kolo30.11.-0001
70443OKK Beograd : KK FMP
70444KK Novi Beograd 7 : KK Vuk
70445KK Cerak : KK Crvena Zvezda MTS 2
70446KK Beovuk 72 - 2 : KK Beostyle
70447KK Beko : KK Vizura 3
70448ŠKK Zvezdara : KK Beostars 05

19. kolo30.11.-0001
70449KK Crvena Zvezda MTS 2 : KK Beostars 05
70450KK Vuk : KK Cerak
70451KK FMP : KK Novi Beograd 7
70452KK Vizura 3 : OKK Beograd
70453KK Beostyle : KK Beko
70454KK Beovuk 72 - 2 : ŠKK Zvezdara

20. kolo30.11.-0001
70455OKK Beograd : KK Beostyle
70456KK Novi Beograd 7 : KK Vizura 3
70457KK Cerak : KK FMP
70458KK Beostars 05 : KK Vuk
70459KK Beko : KK Beovuk 72 - 2
70460ŠKK Zvezdara : KK Crvena Zvezda MTS 2

21. kolo30.11.-0001
70461KK Vuk : KK Crvena Zvezda MTS 2
70462KK FMP : KK Beostars 05
70463KK Vizura 3 : KK Cerak
70464KK Beostyle : KK Novi Beograd 7
70465KK Beovuk 72 - 2 : OKK Beograd
70466KK Beko : ŠKK Zvezdara

22. kolo30.11.-0001
70467OKK Beograd : KK Beko
70468KK Novi Beograd 7 : KK Beovuk 72 - 2
70469KK Cerak : KK Beostyle
70470KK Beostars 05 : KK Vizura 3
70471KK Crvena Zvezda MTS 2 : KK FMP
70472ŠKK Zvezdara : KK Vuk



Kvalifikacije za 2. ligu
RBEkipaOdig.Pob.Por.Koš +Koš -Raz.Bodovi
1.KK Flash22013188434
2.KK FMP21113312583
3.KK Sfera20298149-512


1. kolo25.10.2020
68670KK FMP : KK Sfera77 : 66
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.10.2020 Vreme: 13:20
Lokacija: Basket Land (Endija Vorhola 14)
KK Flash - slobodna ekipa

2. kolo31.10.2020
68671KK Flash : KK FMP59 : 56
Pojedinosti o utakmici
Datum: 31.10.2020 Vreme: 16:20
Lokacija: Bora Stanković (Paunova 19a)
KK Sfera - slobodna ekipa

3. kolo01.11.2020
68674KK Sfera : KK Flash32 : 72
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.11.2020 Vreme: 15:45
Lokacija: Stari DIF (Deligradska 27)
KK FMP - slobodna ekipa



Kvalifikacije za Kvalitetnu ligu
RBEkipaOdig.Pob.Por.Koš +Koš -Raz.Bodovi
1.KK Partizan NIS3302741581166
2.BKK Radnički321234186485
3.KK FMP312170228-584
4.KK Ras303149255-1063


1. kolo10.10.2020
68021KK Partizan NIS : BKK Radnički73 : 65
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.10.2020 Vreme: 13:00
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
Sudije: Damjan Ratković, Ognjen Mladenović Delegat: Nebojša Lazarević
68022KK Ras : KK FMP41 : 72
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.10.2020 Vreme: 18:20
Lokacija: Sportski centar Rakovica (Viševačka 2)
Sudije: Filip Mladenović, Petar Milanović Delegat: Dragoslav Velanac

2. kolo17.10.2020
68023KK Partizan NIS : KK Ras94 : 45
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.10.2020 Vreme: 15:00
Lokacija: Sportski centar Torvel (Vojvode Stepe 522a)
Sudije: Marko Paunović, Petar Milanović Delegat: Miodrag Cvetković
68024BKK Radnički : KK FMP80 : 50
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.10.2020 Vreme: 21:10
Lokacija: Hala Slobodan Piva Ivković (Radnički) (Vojvode Šupljikca 31)
Sudije: Marko Paunović, Petar Milanović Delegat: Miodrag Cvetković

3. kolo18.10.2020
68025KK Ras : BKK Radnički63 : 89
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.10.2020 Vreme: 16:20
Lokacija: Branko Ćopić (Vidikovački venac 73)
Sudije: Marko Paunović, Petar Milanović Delegat: Miodrag Cvetković
68026KK FMP : KK Partizan NIS48 : 107
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.10.2020 Vreme: 13:20
Lokacija: Basket Land (Endija Vorhola 14)
Sudije: Marko Paunović, Petar Milanović Delegat: Miodrag Cvetković


Prezentacije ostalih klubova






Portal Košarkaškog Saveza Srbije


Registar igraca KSS


Takmičenja Košarkaškog Saveza Srbije


Oficijelni web sajt svetske košarkaške organizacije (FIBA)


Udruženje Košarkaških Trenera Srbije (UKTS)


Copyright © 2007 KSB. Sva prava zadržana.
Powered by eVision.