Ekipe kluba
MLAĐI PIONIRI
KK FMP
KK FMP 2
KK FMP 3
PIONIRI
KK FMP
KK FMP 2
KADETI
JUNIORI
IGRAČI KLUBA
UPRAVNI ODBOR
VESTI
GALERIJA
KOMENTARI
LINKOVI
O NAMA
KONTAKT
| Tabela i rezultati | Sastav ekipe | Stručni štab ekipe | Komentari |

KK FMP (pioniri)



2. liga
RBEkipaOdig.Pob.Por.Koš +Koš -Raz.Bodovi
1.KK As Basket 19181134897137737
2.KK Viva191451288112116733
3.OKK Beograd 201371266115810833
4.KK Šuter2012811611211-5032
5.KK Ofi Basket201191408123717131
6.KK FMP181261157100015730
7.ŠKK Zvezdara201010140113673430
8.KK Cerak 2081211821258-7628
9.KK Beokoš2081210471138-9128
10.BKK Radnički205159501071-12125
11.KK Zemun Fitofarmacija 3204169761217-24124
12.KK LA Basket2031710581493-43523


1. kolo03.11.2018
58605KK Cerak : KK Šuter64 : 35
Pojedinosti o utakmici
Datum: 07.11.2018 Vreme: 21:10
Lokacija: Ujedinjene Nacije (Borova 8)
58606ŠKK Zvezdara : KK Zemun Fitofarmacija 378 : 84
Pojedinosti o utakmici
Datum: 04.11.2018 Vreme: 12:45
Lokacija: Pavle Savić (Koste Nađa 25)
58607KK Ofi Basket : OKK Beograd 74 : 60
Pojedinosti o utakmici
Datum: 02.11.2018 Vreme: 16:00
Lokacija: Balon Korn (Grčića Milenka 74)
58608KK FMP : BKK Radnički71 : 40
Pojedinosti o utakmici
Datum: 04.11.2018 Vreme: 12:30
Lokacija: Basket Land (Endija Vorhola 14)
58609KK Viva : KK LA Basket74 : 44
Pojedinosti o utakmici
Datum: 04.11.2018 Vreme: 13:20
Lokacija: Štark arena (Mala sala) (Bulevar Arsenija Čarnojevica 58)
58610KK As Basket : KK Beokoš60 : 32
Pojedinosti o utakmici
Datum: 05.11.2018 Vreme: 20:20
Lokacija: Stevan Sinđelić (Milića Rakića 1)

2. kolo10.11.2018
58611KK Cerak : ŠKK Zvezdara81 : 70
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.11.2018 Vreme: 16:10
Lokacija: 14. Oktobar (Gočka 40)
58612KK LA Basket : KK As Basket 29 : 111
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.11.2018 Vreme: 19:20
Lokacija: 20. Oktobar (Omladinskih brigada 138)
58613BKK Radnički : KK Viva39 : 50
Pojedinosti o utakmici
Datum: 12.11.2018 Vreme: 15:30
Lokacija: Hala Slobodan Piva Ivković (Radnički) (Vojvode Šupljikca 31)
58614OKK Beograd : KK FMP54 : 73
Pojedinosti o utakmici
Datum: 08.11.2018 Vreme: 21:45
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)
58615KK Zemun Fitofarmacija 3 : KK Ofi Basket44 : 53
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.11.2018 Vreme: 16:20
Lokacija: Majka Jugovića (Gradski park 9)
58616KK Šuter : KK Beokoš54 : 45
Pojedinosti o utakmici
Datum: 12.11.2018 Vreme: 21:30
Lokacija: Jovan Jovanović Zmaj (Meštrovićeva 19)

3. kolo17.11.2018
58617ŠKK Zvezdara : KK Šuter52 : 63
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.11.2018 Vreme: 14:15
Lokacija: Pavle Savić (Koste Nađa 25)
58618KK Ofi Basket : KK Cerak 68 : 56
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.11.2018 Vreme: 10:00
Lokacija: Balon Korn (Grčića Milenka 74)
58619KK FMP : KK Zemun Fitofarmacija 365 : 46
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.11.2018 Vreme: 20:20
Lokacija: Basket Land (Endija Vorhola 14)
58620KK Viva : OKK Beograd 80 : 69
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.11.2018 Vreme: 13:20
Lokacija: Štark arena (Mala sala) (Bulevar Arsenija Čarnojevica 58)
58621KK As Basket : BKK Radnički63 : 51
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.11.2018 Vreme: 19:20
Lokacija: 20. Oktobar (Omladinskih brigada 138)
58622KK Beokoš : KK LA Basket47 : 38
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.11.2018 Vreme: 20:20
Lokacija: Stevan Sinđelić (Milića Rakića 1)

4. kolo24.11.2018
58623KK Cerak : KK FMP49 : 69
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.11.2018 Vreme: 16:10
Lokacija: 14. Oktobar (Gočka 40)
58624ŠKK Zvezdara : KK Ofi Basket67 : 71
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.11.2018 Vreme: 13:45
Lokacija: Pavle Savić (Koste Nađa 25)
58625BKK Radnički : KK Beokoš30 : 40
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.11.2018 Vreme: 15:45
Lokacija: Hala Slobodan Piva Ivković (Radnički) (Vojvode Šupljikca 31)
58626OKK Beograd : KK As Basket 42 : 70
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.11.2018 Vreme: 18:50
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)
58627KK Zemun Fitofarmacija 3 : KK Viva40 : 61
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.11.2018 Vreme: 16:20
Lokacija: Majka Jugovića (Gradski park 9)
58628KK Šuter : KK LA Basket61 : 56
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.11.2018 Vreme: 20:45
Lokacija: Jovan Jovanović Zmaj (Meštrovićeva 19)

5. kolo01.12.2018
58629KK Ofi Basket : KK Šuter91 : 44
Pojedinosti o utakmici
Datum: 02.12.2018 Vreme: 10:20
Lokacija: 20. Oktobar (Omladinskih brigada 138)
58630KK FMP : ŠKK Zvezdara63 : 65
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.12.2018 Vreme: 12:30
Lokacija: Basket Land (Endija Vorhola 14)
58631KK Viva : KK Cerak 80 : 49
Pojedinosti o utakmici
Datum: 02.12.2018 Vreme: 13:20
Lokacija: Štark arena (Mala sala) (Bulevar Arsenija Čarnojevica 58)
58632KK As Basket : KK Zemun Fitofarmacija 360 : 39
Pojedinosti o utakmici
Datum: 02.12.2018 Vreme: 19:20
Lokacija: 20. Oktobar (Omladinskih brigada 138)
58633KK Beokoš : OKK Beograd 43 : 59
Pojedinosti o utakmici
Datum: 04.12.2018 Vreme: 21:20
Lokacija: Stevan Sinđelić (Milića Rakića 1)
58634KK LA Basket : BKK Radnički69 : 62
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.12.2018 Vreme: 18:15
Lokacija: Stara hala (Lazarevac) (Slobodana Kozareva 1)

6. kolo08.12.2018
58635KK Cerak : KK As Basket 48 : 56
Pojedinosti o utakmici
Datum: 08.12.2018 Vreme: 16:10
Lokacija: 14. Oktobar (Gočka 40)
58636ŠKK Zvezdara : KK Viva68 : 52
Pojedinosti o utakmici
Datum: 08.12.2018 Vreme: 16:45
Lokacija: Pavle Savić (Koste Nađa 25)
58637KK Ofi Basket : KK FMP89 : 79
Pojedinosti o utakmici
Datum: 09.12.2018 Vreme: 12:20
Lokacija: 20. Oktobar (Omladinskih brigada 138)
58638OKK Beograd : KK LA Basket93 : 35
Pojedinosti o utakmici
Datum: 08.12.2018 Vreme: 12:50
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)
58639KK Zemun Fitofarmacija 3 : KK Beokoš53 : 49
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.12.2018 Vreme: 20:00
Lokacija: Veljko Ramadanović (Škola za učenike oštećenog vida) (Cara Dušana 143)
58640KK Šuter : BKK Radnički54 : 44
Pojedinosti o utakmici
Datum: 08.12.2018 Vreme: 12:30
Lokacija: Jovan Jovanović Zmaj (Meštrovićeva 19)

7. kolo15.12.2018
58641KK FMP : KK Šuter49 : 57
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.12.2018 Vreme: 12:30
Lokacija: Basket Land (Endija Vorhola 14)
58642KK Viva : KK Ofi Basket68 : 64
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.12.2018 Vreme: 13:15
Lokacija: Štark arena (Mala sala) (Bulevar Arsenija Čarnojevica 58)
58643KK As Basket : ŠKK Zvezdara59 : 47
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.12.2018 Vreme: 19:20
Lokacija: 20. Oktobar (Omladinskih brigada 138)
58644KK Beokoš : KK Cerak 61 : 59
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.12.2018 Vreme: 21:15
Lokacija: Stevan Sinđelić (Milića Rakića 1)
58645KK LA Basket : KK Zemun Fitofarmacija 372 : 58
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.02.2019 Vreme: 18:00
Lokacija: Stara hala (Lazarevac) (Slobodana Kozareva 1)
58646BKK Radnički : OKK Beograd 39 : 56
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.12.2018 Vreme: 17:40
Lokacija: Jelena Ćetković (Vranjska 26)

8. kolo22.12.2018
58647KK Cerak : KK LA Basket64 : 58
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.12.2018 Vreme: 16:10
Lokacija: 14. Oktobar (Gočka 40)
58648ŠKK Zvezdara : KK Beokoš61 : 49
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.12.2018 Vreme: 13:00
Lokacija: Pavle Savić (Koste Nađa 25)
58649KK Ofi Basket : KK As Basket 72 : 84
Pojedinosti o utakmici
Datum: 22.12.2018 Vreme: 12:10
Lokacija: 20. Oktobar (Omladinskih brigada 138)
58650KK FMP : KK Viva71 : 73
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.12.2018 Vreme: 20:20
Lokacija: Basket Land (Endija Vorhola 14)
58651KK Zemun Fitofarmacija 3 : BKK Radnički37 : 33
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.12.2018 Vreme: 14:20
Lokacija: Kralj Aleksandar I (Aleksinačkih rudara 22)
58652KK Šuter : OKK Beograd 57 : 51
Pojedinosti o utakmici
Datum: 22.12.2018 Vreme: 13:00
Lokacija: Jovan Jovanović Zmaj (Meštrovićeva 19)

9. kolo12.01.2019
58653KK Viva : KK Šuter60 : 49
Pojedinosti o utakmici
Datum: 13.01.2019 Vreme: 13:20
Lokacija: Štark arena (Mala sala) (Bulevar Arsenija Čarnojevica 58)
58654KK As Basket : KK FMP68 : 51
Pojedinosti o utakmici
Datum: 13.01.2019 Vreme: 19:20
Lokacija: 20. Oktobar (Omladinskih brigada 138)
58655KK Beokoš : KK Ofi Basket66 : 58
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.01.2019 Vreme: 21:15
Lokacija: Stevan Sinđelić (Milića Rakića 1)
58656KK LA Basket : ŠKK Zvezdara73 : 87
Pojedinosti o utakmici
Datum: 12.01.2019 Vreme: 18:30
Lokacija: Stara hala (Lazarevac) (Slobodana Kozareva 1)
58657BKK Radnički : KK Cerak 36 : 45
Pojedinosti o utakmici
Datum: 12.01.2019 Vreme: 17:40
Lokacija: Jelena Ćetković (Vranjska 26)
58658OKK Beograd : KK Zemun Fitofarmacija 366 : 45
Pojedinosti o utakmici
Datum: 12.01.2019 Vreme: 18:30
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)

10. kolo19.01.2019
58659KK Cerak : OKK Beograd 53 : 71
Pojedinosti o utakmici
Datum: 20.01.2019 Vreme: 16:10
Lokacija: 14. Oktobar (Gočka 40)
58660ŠKK Zvezdara : BKK Radnički67 : 55
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.01.2019 Vreme: 12:45
Lokacija: Pavle Savić (Koste Nađa 25)
58661KK Ofi Basket : KK LA Basket90 : 61
Pojedinosti o utakmici
Datum: 20.01.2019 Vreme: 10:00
Lokacija: 20. Oktobar (Omladinskih brigada 138)
58662KK FMP : KK Beokoš57 : 53
Pojedinosti o utakmici
Datum: 20.01.2019 Vreme: 12:30
Lokacija: Basket Land (Endija Vorhola 14)
58663KK Viva : KK As Basket 40 : 50
Pojedinosti o utakmici
Datum: 20.01.2019 Vreme: 13:15
Lokacija: Štark arena (Mala sala) (Bulevar Arsenija Čarnojevica 58)
58664KK Šuter : KK Zemun Fitofarmacija 357 : 51
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.01.2019 Vreme: 12:30
Lokacija: Jovan Jovanović Zmaj (Meštrovićeva 19)

11. kolo26.01.2019
58665KK As Basket : KK Šuter82 : 47
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.01.2019 Vreme: 19:20
Lokacija: 20. Oktobar (Omladinskih brigada 138)
58666KK Beokoš : KK Viva50 : 48
Pojedinosti o utakmici
Datum: 29.01.2019 Vreme: 21:15
Lokacija: Stevan Sinđelić (Milića Rakića 1)
58667KK LA Basket : KK FMP47 : 65
Pojedinosti o utakmici
Datum: 20.02.2019 Vreme: 21:00
Lokacija: Stara hala (Lazarevac) (Slobodana Kozareva 1)
58668BKK Radnički : KK Ofi Basket57 : 53
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.01.2019 Vreme: 16:10
Lokacija: Jelena Ćetković (Vranjska 26)
58669OKK Beograd : ŠKK Zvezdara81 : 70
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.01.2019 Vreme: 12:20
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)
58670KK Zemun Fitofarmacija 3 : KK Cerak 50 : 54
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.02.2019 Vreme: 20:45
Lokacija: Majka Jugovića (Gradski park 9)

12. kolo23.02.2019
58671KK Beokoš : KK As Basket 53 : 76
Pojedinosti o utakmici
Datum: 22.02.2019 Vreme: 17:00
Lokacija: Kneginja Milica (Jurija Gagarina 78)
58672KK LA Basket : KK Viva69 : 86
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.02.2019 Vreme: 14:00
Lokacija: Dule Karaklajić (Lazarevac) (Dula Karaklajića 35a)
58673BKK Radnički : KK FMP21 : 35
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.02.2019 Vreme: 16:15
Lokacija: Jelena Ćetković (Vranjska 26)
58674OKK Beograd : KK Ofi Basket66 : 51
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.02.2019 Vreme: 10:00
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)
58675KK Zemun Fitofarmacija 3 : ŠKK Zvezdara56 : 65
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.02.2019 Vreme: 14:20
Lokacija: Kralj Aleksandar I (Aleksinačkih rudara 22)
58676KK Šuter : KK Cerak 63 : 51
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.02.2019 Vreme: 12:45
Lokacija: Jovan Jovanović Zmaj (Meštrovićeva 19)

13. kolo02.03.2019
58677ŠKK Zvezdara : KK Cerak 94 : 65
Pojedinosti o utakmici
Datum: 02.03.2019 Vreme: 15:30
Lokacija: Pavle Savić (Koste Nađa 25)
58678KK Ofi Basket : KK Zemun Fitofarmacija 387 : 43
Pojedinosti o utakmici
Datum: 06.03.2019 Vreme: 20:00
Lokacija: 20. Oktobar (Omladinskih brigada 138)
58679KK FMP : OKK Beograd 64 : 52
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.03.2019 Vreme: 12:30
Lokacija: Basket Land (Endija Vorhola 14)
58680KK Viva : BKK Radnički55 : 56
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.03.2019 Vreme: 21:10
Lokacija: Štark arena (Mala sala) (Bulevar Arsenija Čarnojevica 58)
58681KK As Basket : KK LA Basket101 : 62
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.03.2019 Vreme: 14:30
Lokacija: Dule Karaklajić (Lazarevac) (Dula Karaklajića 35a)
58682KK Beokoš : KK Šuter65 : 55
Pojedinosti o utakmici
Datum: 05.03.2019 Vreme: 21:15
Lokacija: Stevan Sinđelić (Milića Rakića 1)

14. kolo09.03.2019
58683KK Cerak : KK Ofi Basket50 : 72
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.03.2019 Vreme: 16:20
Lokacija: 14. Oktobar (Gočka 40)
58684KK LA Basket : KK Beokoš49 : 73
Pojedinosti o utakmici
Datum: 09.03.2019 Vreme: 19:30
Lokacija: Stara hala (Lazarevac) (Slobodana Kozareva 1)
58685BKK Radnički : KK As Basket 45 : 55
Pojedinosti o utakmici
Datum: 09.03.2019 Vreme: 16:10
Lokacija: Jelena Ćetković (Vranjska 26)
58686OKK Beograd : KK Viva84 : 76
Pojedinosti o utakmici
Datum: 09.03.2019 Vreme: 18:20
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)
58687KK Zemun Fitofarmacija 3 : KK FMP32 : 59
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.03.2019 Vreme: 16:20
Lokacija: Majka Jugovića (Gradski park 9)
58688KK Šuter : ŠKK Zvezdara70 : 65
Pojedinosti o utakmici
Datum: 09.03.2019 Vreme: 11:30
Lokacija: Jovan Jovanović Zmaj (Meštrovićeva 19)

15. kolo16.03.2019
58689KK Ofi Basket : ŠKK Zvezdara103 : 87
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.03.2019 Vreme: 12:10
Lokacija: 20. Oktobar (Omladinskih brigada 138)
58690KK FMP : KK Cerak 79 : 66
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.03.2019 Vreme: 12:30
Lokacija: Basket Land (Endija Vorhola 14)
58691KK Viva : KK Zemun Fitofarmacija 387 : 52
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.03.2019 Vreme: 13:15
Lokacija: Štark arena (Mala sala) (Bulevar Arsenija Čarnojevica 58)
58692KK As Basket : OKK Beograd 62 : 52
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.03.2019 Vreme: 18:20
Lokacija: 20. Oktobar (Omladinskih brigada 138)
58693KK Beokoš : BKK Radnički52 : 54
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.03.2019 Vreme: 21:15
Lokacija: Stevan Sinđelić (Milića Rakića 1)
58694KK LA Basket : KK Šuter78 : 71
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.03.2019 Vreme: 21:15
Lokacija: Dule Karaklajić (Lazarevac) (Dula Karaklajića 35a)

16. kolo23.03.2019
58695KK Cerak : KK Viva48 : 55
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.03.2019 Vreme: 16:15
Lokacija: 14. Oktobar (Gočka 40)
58696ŠKK Zvezdara : KK FMP66 : 87
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.03.2019 Vreme: 14:30
Lokacija: Pavle Savić (Koste Nađa 25)
58697BKK Radnički : KK LA Basket72 : 36
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.03.2019 Vreme: 16:10
Lokacija: Jelena Ćetković (Vranjska 26)
58698OKK Beograd : KK Beokoš64 : 58
Pojedinosti o utakmici
Datum: 28.03.2019 Vreme: 21:45
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)
58699KK Zemun Fitofarmacija 3 : KK As Basket 53 : 61
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.03.2019 Vreme: 20:20
Lokacija: Veljko Ramadanović (Škola za učenike oštećenog vida) (Cara Dušana 143)
58700KK Šuter : KK Ofi Basket62 : 44
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.03.2019 Vreme: 12:30
Lokacija: Jovan Jovanović Zmaj (Meštrovićeva 19)

17. kolo30.03.2019
58701KK FMP : KK Ofi Basket57 : 50
Pojedinosti o utakmici
Datum: 31.03.2019 Vreme: 12:30
Lokacija: Basket Land (Endija Vorhola 14)
58702KK Viva : ŠKK Zvezdara78 : 70
Pojedinosti o utakmici
Datum: 31.03.2019 Vreme: 13:15
Lokacija: Štark arena (Mala sala) (Bulevar Arsenija Čarnojevica 58)
58703KK As Basket : KK Cerak 96 : 75
Pojedinosti o utakmici
Datum: 30.03.2019 Vreme: 17:20
Lokacija: 20. Oktobar (Omladinskih brigada 138)
58704KK Beokoš : KK Zemun Fitofarmacija 353 : 44
Pojedinosti o utakmici
Datum: 02.04.2019 Vreme: 21:15
Lokacija: Stevan Sinđelić (Milića Rakića 1)
58705KK LA Basket : OKK Beograd 47 : 66
Pojedinosti o utakmici
Datum: 30.03.2019 Vreme: 12:15
Lokacija: Dule Karaklajić (Lazarevac) (Dula Karaklajića 35a)
58706BKK Radnički : KK Šuter42 : 50
Pojedinosti o utakmici
Datum: 30.03.2019 Vreme: 17:40
Lokacija: Jelena Ćetković (Vranjska 26)

18. kolo06.04.2019
58707KK Cerak : KK Beokoš51 : 47
Pojedinosti o utakmici
Datum: 07.04.2019 Vreme: 16:30
Lokacija: 14. Oktobar (Gočka 40)
58708ŠKK Zvezdara : KK As Basket 70 : 69
Pojedinosti o utakmici
Datum: 06.04.2019 Vreme: 14:45
Lokacija: Pavle Savić (Koste Nađa 25)
58709KK Ofi Basket : KK Viva68 : 75
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.04.2019 Vreme: 20:00
Lokacija: 20. Oktobar (Omladinskih brigada 138)
58710OKK Beograd : BKK Radnički65 : 58
Pojedinosti o utakmici
Datum: 06.04.2019 Vreme: 17:20
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)
58711KK Zemun Fitofarmacija 3 : KK LA Basket55 : 50
Pojedinosti o utakmici
Datum: 06.04.2019 Vreme: 16:20
Lokacija: Majka Jugovića (Gradski park 9)
58712KK Šuter : KK FMP72 : 63
Pojedinosti o utakmici
Datum: 06.04.2019 Vreme: 12:30
Lokacija: Jovan Jovanović Zmaj (Meštrovićeva 19)

19. kolo13.04.2019
58713KK Viva : KK FMP
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.04.2019 Vreme: 13:15
Lokacija: Štark arena (Mala sala) (Bulevar Arsenija Čarnojevica 58)
58714KK As Basket : KK Ofi Basket65 : 63
Pojedinosti o utakmici
Datum: 13.04.2019 Vreme: 18:10
Lokacija: 20. Oktobar (Omladinskih brigada 138)
58715KK Beokoš : ŠKK Zvezdara65 : 81
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.04.2019 Vreme: 21:15
Lokacija: Stevan Sinđelić (Milića Rakića 1)
58716KK LA Basket : KK Cerak 42 : 86
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.04.2019 Vreme: 21:15
Lokacija: Dule Karaklajić (Lazarevac) (Dula Karaklajića 35a)
58717BKK Radnički : KK Zemun Fitofarmacija 360 : 50
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.04.2019 Vreme: 14:45
Lokacija: Hala Slobodan Piva Ivković (Radnički) (Vojvode Šupljikca 31)
58718OKK Beograd : KK Šuter68 : 59
Pojedinosti o utakmici
Datum: 13.04.2019 Vreme: 16:20
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)

20. kolo20.04.2019
58719KK Cerak : BKK Radnički68 : 56
Pojedinosti o utakmici
Datum: 20.04.2019 Vreme: 16:15
Lokacija: 14. Oktobar (Gočka 40)
58720ŠKK Zvezdara : KK LA Basket71 : 43
Pojedinosti o utakmici
Datum: 09.04.2019 Vreme: 21:15
Lokacija: Pavle Savić (Koste Nađa 25)
58721KK Ofi Basket : KK Beokoš87 : 46
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.04.2019 Vreme: 20:00
Lokacija: 20. Oktobar (Omladinskih brigada 138)
58722KK FMP : KK As Basket
Pojedinosti o utakmici
Datum: 07.05.2019 Vreme: 20:20
Lokacija: Basket City (Endija Vorhola 8)
58723KK Zemun Fitofarmacija 3 : OKK Beograd 44 : 47
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.04.2019 Vreme: 20:15
Lokacija: Veljko Ramadanović (Škola za učenike oštećenog vida) (Cara Dušana 143)
58724KK Šuter : KK Viva81 : 90
Pojedinosti o utakmici
Datum: 20.04.2019 Vreme: 12:30
Lokacija: Jovan Jovanović Zmaj (Meštrovićeva 19)

21. kolo04.05.2019
58725KK As Basket : KK Viva
Pojedinosti o utakmici
Datum: 05.05.2019 Vreme: 19:20
Lokacija: 20. Oktobar (Omladinskih brigada 138)
58726KK Beokoš : KK FMP
58727KK LA Basket : KK Ofi Basket
Pojedinosti o utakmici
Datum: 04.05.2019 Vreme: 18:15
Lokacija: Stara hala (Lazarevac) (Slobodana Kozareva 1)
58728BKK Radnički : ŠKK Zvezdara
Pojedinosti o utakmici
Datum: 05.05.2019 Vreme: 15:30
Lokacija: Hala Slobodan Piva Ivković (Radnički) (Vojvode Šupljikca 31)
58729OKK Beograd : KK Cerak
Pojedinosti o utakmici
Datum: 04.05.2019 Vreme: 14:20
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)
58730KK Zemun Fitofarmacija 3 : KK Šuter
Pojedinosti o utakmici
Datum: 04.05.2019 Vreme: 10:45
Lokacija: Sutjeska (Zadrugarska 1)

22. kolo11.05.2019
58731KK Cerak : KK Zemun Fitofarmacija 3
58732ŠKK Zvezdara : OKK Beograd
58733KK Ofi Basket : BKK Radnički
58734KK FMP : KK LA Basket
58735KK Viva : KK Beokoš
58736KK Šuter : KK As Basket



Kvalifikacije za 2. ligu
RBEkipaOdig.Pob.Por.Koš +Koš -Raz.Bodovi
1.KK FMP22013279534
2.KK BB Basket (Mladenovac)211122139-173
3.KK Pobednik 011202115151-362


1. kolo26.10.2018
57566KK Pobednik 011 : KK FMP43 : 65
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.10.2018 Vreme: 20:10
Lokacija: Radoje Domanović (Bulevar umetnosti 31)
KK BB Basket (Mladenovac) - slobodna ekipa

2. kolo27.10.2018
57567KK BB Basket (Mladenovac) : KK Pobednik 01186 : 72
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.10.2018 Vreme: 18:20
Lokacija: Sveti Sava (Mladenovac) (Kosmajska 47)
KK FMP - slobodna ekipa

3. kolo28.10.2018
57570KK FMP : KK BB Basket (Mladenovac)67 : 36
Pojedinosti o utakmici
Datum: 28.10.2018 Vreme: 12:20
Lokacija: Basket Land (Endija Vorhola 14)
KK Pobednik 011 - slobodna ekipa


Prezentacije ostalih klubova






Portal Košarkaškog Saveza Srbije


Registar igraca KSS


Oficijelni web sajt svetske košarkaške organizacije (FIBA)


Udruženje Košarkaških Trenera Srbije (UKTS)


Udruženje Košarkaških Sudija Beograda (UKSB)
Copyright © 2007 KSB. Sva prava zadržana.
Powered by eVision.