Ekipe kluba
MLAĐI PIONIRI
KK FMP
KK FMP 2
PIONIRI
KK FMP
KK FMP 2
KADETI
JUNIORI
IGRAČI KLUBA
UPRAVNI ODBOR
VESTI
GALERIJA
KOMENTARI
LINKOVI
O NAMA
KONTAKT
| Tabela i rezultati | Sastav ekipe | Stručni štab ekipe | Komentari |

KK FMP 2 (pioniri)



Regionalna liga U15/10 ekipa
RBEkipaOdig.Pob.Por.Koš +Koš -Raz.Bodovi
1.KK Barajevo211103114-113
2.KK Borac Zemun21111385283
3.KK Radivoj Korać1107337362
4.KK Vuk1107846322
5.BKK Radnički 31106241212
6.KK BB Basket (Mladenovac)1106552132
7.KK As Basket 21014162-211
8.KK FMP 21013464-301
9.KK Flash 21014678-321
10.KK Cerak 41013773-361


1. kolo10.11.2018
60916KK Flash 2 : KK Vuk46 : 78
Pojedinosti o utakmici
Datum: 12.11.2018 Vreme: 18:30
Lokacija: 12. Gimnazija (Vojvode Stepe 82)
60917KK BB Basket (Mladenovac) : KK Barajevo65 : 52
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.11.2018 Vreme: 18:20
Lokacija: Sveti Sava (Mladenovac) (Kosmajska 47)
60918KK Borac Zemun : KK FMP 264 : 34
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.11.2018 Vreme: 15:00
Lokacija: Saobraćajna škola (Cara Dušana 262)
60919KK As Basket 2 : BKK Radnički 341 : 62
Pojedinosti o utakmici
Datum: 09.11.2018 Vreme: 15:30
Lokacija: Kneginja Milica (Jurija Gagarina 78)
60920KK Radivoj Korać : KK Cerak 473 : 37
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.11.2018 Vreme: 13:15
Lokacija: Milan Đ. Milićević (Borivoja Stevanovića 27a)

2. kolo17.11.2018
60911KK Flash 2 : KK BB Basket (Mladenovac)
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.11.2018 Vreme: 15:50
Lokacija: 12. Gimnazija (Vojvode Stepe 82)
60912BKK Radnički 3 : KK Radivoj Korać
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.11.2018 Vreme: 17:40
Lokacija: Jelena Ćetković (Vranjska 26)
60913KK FMP 2 : KK As Basket 2
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.11.2018 Vreme: 16:20
Lokacija: Basket Land (Endija Vorhola 14)
60914KK Barajevo : KK Borac Zemun51 : 49
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.11.2018 Vreme: 20:00
Lokacija: Balon srednje škole (Barajevo) (Svetosavska 4a)
60915KK Vuk : KK Cerak 4
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.11.2018 Vreme: 20:00
Lokacija: Miloje Vasić (Kaluđerica) (Dragoljuba Stojanovića 11 d)

3. kolo24.11.2018
60906KK BB Basket (Mladenovac) : KK Vuk
60907KK Borac Zemun : KK Flash 2
60908KK As Basket 2 : KK Barajevo
60909KK Radivoj Korać : KK FMP 2
60910KK Cerak 4 : BKK Radnički 3

4. kolo30.11.-0001
60901KK Flash 2 : KK As Basket 2
60902KK BB Basket (Mladenovac) : KK Borac Zemun
60903KK FMP 2 : KK Cerak 4
60904KK Barajevo : KK Radivoj Korać
60905KK Vuk : BKK Radnički 3

5. kolo30.11.-0001
60896KK Borac Zemun : KK Vuk
60897KK As Basket 2 : KK BB Basket (Mladenovac)
60898KK Radivoj Korać : KK Flash 2
60899KK Cerak 4 : KK Barajevo
60900BKK Radnički 3 : KK FMP 2

6. kolo30.11.-0001
60891KK Flash 2 : KK Cerak 4
60892KK BB Basket (Mladenovac) : KK Radivoj Korać
60893KK Borac Zemun : KK As Basket 2
60894KK Barajevo : BKK Radnički 3
60895KK Vuk : KK FMP 2

7. kolo30.11.-0001
60886KK As Basket 2 : KK Vuk
60887KK Radivoj Korać : KK Borac Zemun
60888KK Cerak 4 : KK BB Basket (Mladenovac)
60889BKK Radnički 3 : KK Flash 2
60890KK FMP 2 : KK Barajevo

8. kolo30.11.-0001
60881KK Flash 2 : KK FMP 2
60882KK BB Basket (Mladenovac) : BKK Radnički 3
60883KK Borac Zemun : KK Cerak 4
60884KK As Basket 2 : KK Radivoj Korać
60885KK Vuk : KK Barajevo

9. kolo30.11.-0001
60876KK Radivoj Korać : KK Vuk
60877KK Cerak 4 : KK As Basket 2
60878BKK Radnički 3 : KK Borac Zemun
60879KK FMP 2 : KK BB Basket (Mladenovac)
60880KK Barajevo : KK Flash 2

10. kolo30.11.-0001
60871KK Cerak 4 : KK Radivoj Korać
60872BKK Radnički 3 : KK As Basket 2
60873KK FMP 2 : KK Borac Zemun
60874KK Barajevo : KK BB Basket (Mladenovac)
60875KK Vuk : KK Flash 2

11. kolo30.11.-0001
60866KK BB Basket (Mladenovac) : KK Flash 2
60867KK Borac Zemun : KK Barajevo
60868KK As Basket 2 : KK FMP 2
60869KK Radivoj Korać : BKK Radnički 3
60870KK Cerak 4 : KK Vuk

12. kolo30.11.-0001
60861KK Flash 2 : KK Borac Zemun
60862BKK Radnički 3 : KK Cerak 4
60863KK FMP 2 : KK Radivoj Korać
60864KK Barajevo : KK As Basket 2
60865KK Vuk : KK BB Basket (Mladenovac)

13. kolo30.11.-0001
60856KK Borac Zemun : KK BB Basket (Mladenovac)
60857KK As Basket 2 : KK Flash 2
60858KK Radivoj Korać : KK Barajevo
60859KK Cerak 4 : KK FMP 2
60860BKK Radnički 3 : KK Vuk

14. kolo30.11.-0001
60851KK Flash 2 : KK Radivoj Korać
60852KK BB Basket (Mladenovac) : KK As Basket 2
60853KK FMP 2 : BKK Radnički 3
60854KK Barajevo : KK Cerak 4
60855KK Vuk : KK Borac Zemun

15. kolo30.11.-0001
60846KK As Basket 2 : KK Borac Zemun
60847KK Radivoj Korać : KK BB Basket (Mladenovac)
60848KK Cerak 4 : KK Flash 2
60849BKK Radnički 3 : KK Barajevo
60850KK FMP 2 : KK Vuk

16. kolo30.11.-0001
60841KK Flash 2 : BKK Radnički 3
60842KK BB Basket (Mladenovac) : KK Cerak 4
60843KK Borac Zemun : KK Radivoj Korać
60844KK Barajevo : KK FMP 2
60845KK Vuk : KK As Basket 2

17. kolo30.11.-0001
60836KK Radivoj Korać : KK As Basket 2
60837KK Cerak 4 : KK Borac Zemun
60838BKK Radnički 3 : KK BB Basket (Mladenovac)
60839KK FMP 2 : KK Flash 2
60840KK Barajevo : KK Vuk

18. kolo30.11.-0001
60831KK Flash 2 : KK Barajevo
60832KK BB Basket (Mladenovac) : KK FMP 2
60833KK Borac Zemun : BKK Radnički 3
60834KK As Basket 2 : KK Cerak 4
60835KK Vuk : KK Radivoj Korać


Prezentacije ostalih klubova






Portal Košarkaškog Saveza Srbije


Registar igraca KSS


Oficijelni web sajt svetske košarkaške organizacije (FIBA)


Udruženje Košarkaških Trenera Srbije (UKTS)


Udruženje Košarkaških Sudija Beograda (UKSB)
Copyright © 2007 KSB. Sva prava zadržana.
Powered by eVision.