Ekipe kluba
MLAĐI PIONIRI
PIONIRI
KK FMP
KK FMP 2
KADETI
KK FMP
KK FMP 2
JUNIORI
IGRAČI KLUBA
UPRAVNI ODBOR
VESTI
GALERIJA
KOMENTARI
LINKOVI
O NAMA
KONTAKT
| Tabela i rezultati | Sastav ekipe | Stručni štab ekipe | Komentari |

KK FMP 2 (pioniri)



Regionalna liga U14
RBEkipaOdig.Pob.Por.Koš +Koš -Raz.Bodovi
1.KK Beovuk 72 - 218171159781877935
2.KK Ras 418162144484060434
3.KK Dynamic BG 2181441489107641332
4.KK Cerak 318135122485536931
5.KK Sava 21810810601106-4628
6.KK FMP 21881010161079-6326
7.KK Cerak 6185137331276-54323
8.KK Sopot184146611048-38722
9.BKK Radnički 3 (-1)183156151135-52020
10.KK Zemun 4180185051111-60618


1. kolo20.11.2021
75735BKK Radnički 3 : KK Ras 427 : 77
Pojedinosti o utakmici
Datum: 20.02.2022 Vreme: 18:15
Lokacija: Ljuba Nenadović (Ace Joksimovića 25)
75736KK Cerak 3 : KK Dynamic BG 276 : 65
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.05.2022 Vreme: 17:45
Lokacija: Ujedinjene Nacije (Borova 8)
75737KK FMP 2 : KK Beovuk 72 - 252 : 103
Pojedinosti o utakmici
Datum: 21.11.2021 Vreme: 15:30
Lokacija: Basket Land (Endija Vorhola 14)
75738KK Sava 2 : KK Cerak 673 : 52
Pojedinosti o utakmici
Datum: 21.11.2021 Vreme: 09:30
Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46)
75739KK Sopot : KK Zemun 451 : 38
Pojedinosti o utakmici
Datum: 30.04.2022 Vreme: 10:15
Lokacija: Jelica Milovanović (Sopot) (Kneza Miloša 12)

2. kolo27.11.2021
75740BKK Radnički 3 : KK Cerak 333 : 67
Pojedinosti o utakmici
Datum: 28.11.2021 Vreme: 11:00
Lokacija: Hala David Kalinić (Stanka Vraza 44)
75741KK Cerak 6 : KK Sopot58 : 43
Pojedinosti o utakmici
Datum: 28.11.2021 Vreme: 10:10
Lokacija: Desanka Maksimović (Ustanička 246)
75742KK Beovuk 72 - 2 : KK Sava 280 : 42
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.11.2021 Vreme: 16:40
Lokacija: Vuk Karadžić (Takovska 41)
75743KK Dynamic BG 2 : KK FMP 293 : 58
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.02.2022 Vreme: 19:30
Lokacija: Dynamic Arena (Dunavska 62)
75744KK Ras 4 : KK Zemun 4107 : 21
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.11.2021 Vreme: 15:00
Lokacija: Ujedinjene Nacije (Borova 8)

3. kolo04.12.2021
75745KK Cerak 3 : KK Ras 451 : 55
Pojedinosti o utakmici
Datum: 05.12.2021 Vreme: 17:15
Lokacija: Sportski centar Partizan (Milorada Prote Pavlovića 54)
75746KK FMP 2 : BKK Radnički 349 : 36
Pojedinosti o utakmici
Datum: 05.12.2021 Vreme: 16:20
Lokacija: Basket Land (Endija Vorhola 14)
75747KK Sava 2 : KK Dynamic BG 260 : 80
Pojedinosti o utakmici
Datum: 05.12.2021 Vreme: 10:15
Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46)
75748KK Sopot : KK Beovuk 72 - 219 : 91
Pojedinosti o utakmici
Datum: 05.12.2021 Vreme: 10:15
Lokacija: Jelica Milovanović (Sopot) (Kneza Miloša 12)
75749KK Zemun 4 : KK Cerak 635 : 37
Pojedinosti o utakmici
Datum: 05.12.2021 Vreme: 10:20
Lokacija: Majka Jugovića (Gradski park 9)

4. kolo11.12.2021
75750BKK Radnički 3 : KK Sava 242 : 76
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.01.2022 Vreme: 14:40
Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46)
75751KK Cerak 3 : KK FMP 278 : 31
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.12.2021 Vreme: 21:10
Lokacija: Sportski centar Partizan (Milorada Prote Pavlovića 54)
75752KK Beovuk 72 - 2 : KK Zemun 482 : 23
Pojedinosti o utakmici
Datum: 12.12.2021 Vreme: 10:20
Lokacija: Vuk Karadžić (Takovska 41)
75753KK Dynamic BG 2 : KK Sopot96 : 47
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.04.2022 Vreme: 18:30
Lokacija: Dynamic Arena (Dunavska 62)
75754KK Ras 4 : KK Cerak 682 : 23
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.12.2021 Vreme: 16:30
Lokacija: Ujedinjene Nacije (Borova 8)

5. kolo18.12.2021
75755KK FMP 2 : KK Ras 454 : 64
Pojedinosti o utakmici
Datum: 02.05.2022 Vreme: 21:45
Lokacija: Basket Land (Endija Vorhola 14)
75756KK Sava 2 : KK Cerak 349 : 75
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.12.2021 Vreme: 15:30
Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46)
75757KK Sopot : BKK Radnički 3SR 20 : 0
Pojedinosti o utakmici
službeni rezultat
Datum: 01.05.2022 Vreme: 10:15
Lokacija: Jelica Milovanović (Sopot) (Kneza Miloša 12)
75758KK Zemun 4 : KK Dynamic BG 215 : 63
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.12.2021 Vreme: 10:00
Lokacija: Majka Jugovića (Gradski park 9)
75759KK Cerak 6 : KK Beovuk 72 - 235 : 126
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.12.2021 Vreme: 10:10
Lokacija: Desanka Maksimović (Ustanička 246)

6. kolo25.12.2021
75760BKK Radnički 3 : KK Zemun 428 : 19
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.12.2021 Vreme: 13:20
Lokacija: Hala David Kalinić (Stanka Vraza 44)
75761KK Cerak 3 : KK Sopot79 : 15
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.12.2021 Vreme: 18:10
Lokacija: Sportski centar Partizan (Milorada Prote Pavlovića 54)
75762KK FMP 2 : KK Sava 254 : 59
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.03.2022 Vreme: 18:30
Lokacija: Basket Land (Endija Vorhola 14)
75763KK Dynamic BG 2 : KK Cerak 691 : 50
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.12.2021 Vreme: 14:15
Lokacija: Dynamic Arena (Dunavska 62)
75764KK Ras 4 : KK Beovuk 72 - 267 : 73
Pojedinosti o utakmici
Datum: 28.12.2021 Vreme: 21:20
Lokacija: Ujedinjene Nacije (Borova 8)

7. kolo29.01.2022
75765KK Sava 2 : KK Ras 447 : 98
Pojedinosti o utakmici
Datum: 30.01.2022 Vreme: 10:45
Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46)
75766KK Sopot : KK FMP 226 : 39
Pojedinosti o utakmici
Datum: 29.01.2022 Vreme: 12:00
Lokacija: Jelica Milovanović (Sopot) (Kneza Miloša 12)
75767KK Zemun 4 : KK Cerak 315 : 53
Pojedinosti o utakmici
Datum: 30.01.2022 Vreme: 10:15
Lokacija: Majka Jugovića (Gradski park 9)
75768KK Cerak 6 : BKK Radnički 349 : 43
Pojedinosti o utakmici
Datum: 30.01.2022 Vreme: 10:10
Lokacija: Desanka Maksimović (Ustanička 246)
75769KK Beovuk 72 - 2 : KK Dynamic BG 273 : 56
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.04.2022 Vreme: 20:40
Lokacija: Vuk Karadžić (Takovska 41)

8. kolo05.02.2022
75770BKK Radnički 3 : KK Beovuk 72 - 221 : 104
Pojedinosti o utakmici
Datum: 06.02.2022 Vreme: 15:00
Lokacija: Vuk Karadžić (Takovska 41)
75771KK Cerak 3 : KK Cerak 676 : 35
Pojedinosti o utakmici
Datum: 05.02.2022 Vreme: 10:10
Lokacija: Desanka Maksimović (Ustanička 246)
75772KK FMP 2 : KK Zemun 470 : 26
Pojedinosti o utakmici
Datum: 06.02.2022 Vreme: 21:20
Lokacija: Basket Land (Endija Vorhola 14)
75773KK Sava 2 : KK Sopot61 : 43
Pojedinosti o utakmici
Datum: 06.02.2022 Vreme: 11:40
Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46)
75774KK Ras 4 : KK Dynamic BG 276 : 67
Pojedinosti o utakmici
Datum: 05.02.2022 Vreme: 13:20
Lokacija: Ujedinjene Nacije (Borova 8)

9. kolo12.02.2022
75775KK Sopot : KK Ras 446 : 78
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.02.2022 Vreme: 20:30
Lokacija: Jelica Milovanović (Sopot) (Kneza Miloša 12)
75776KK Zemun 4 : KK Sava 242 : 55
Pojedinosti o utakmici
Datum: 13.02.2022 Vreme: 10:20
Lokacija: Majka Jugovića (Gradski park 9)
75777KK Cerak 6 : KK FMP 232 : 70
Pojedinosti o utakmici
Datum: 13.02.2022 Vreme: 10:10
Lokacija: Desanka Maksimović (Ustanička 246)
75778KK Beovuk 72 - 2 : KK Cerak 379 : 57
Pojedinosti o utakmici
Datum: 12.02.2022 Vreme: 11:20
Lokacija: Vuk Karadžić (Takovska 41)
75779KK Dynamic BG 2 : BKK Radnički 363 : 34
Pojedinosti o utakmici
Datum: 12.02.2022 Vreme: 13:30
Lokacija: Dynamic Arena (Dunavska 62)

10. kolo19.02.2022
75780KK Zemun 4 : KK Sopot30 : 35
Pojedinosti o utakmici
Datum: 20.02.2022 Vreme: 10:45
Lokacija: Majka Jugovića (Gradski park 9)
75781KK Cerak 6 : KK Sava 236 : 91
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.02.2022 Vreme: 10:50
Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46)
75782KK Beovuk 72 - 2 : KK FMP 278 : 33
Pojedinosti o utakmici
Datum: 20.02.2022 Vreme: 10:20
Lokacija: Vuk Karadžić (Takovska 41)
75783KK Dynamic BG 2 : KK Cerak 3100 : 92
Pojedinosti o utakmici
Datum: 08.04.2022 Vreme: 19:30
Lokacija: Dynamic Arena (Dunavska 62)
75784KK Ras 4 : BKK Radnički 3103 : 36
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.02.2022 Vreme: 13:15
Lokacija: Ujedinjene Nacije (Borova 8)

11. kolo26.02.2022
75785KK Cerak 3 : BKK Radnički 369 : 29
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.02.2022 Vreme: 18:15
Lokacija: Sportski centar Partizan (Milorada Prote Pavlovića 54)
75786KK FMP 2 : KK Dynamic BG 272 : 94
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.03.2022 Vreme: 21:30
Lokacija: Basket Land (Endija Vorhola 14)
75787KK Sava 2 : KK Beovuk 72 - 269 : 91
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.02.2022 Vreme: 12:50
Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46)
75788KK Sopot : KK Cerak 653 : 33
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.02.2022 Vreme: 10:15
Lokacija: Jelica Milovanović (Sopot) (Kneza Miloša 12)
75789KK Zemun 4 : KK Ras 427 : 104
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.02.2022 Vreme: 09:15
Lokacija: Majka Jugovića (Gradski park 9)

12. kolo05.03.2022
75790BKK Radnički 3 : KK FMP 240 : 58
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.04.2022 Vreme: 14:45
Lokacija: Jelena Ćetković (Vranjska 26)
75791KK Cerak 6 : KK Zemun 445 : 28
Pojedinosti o utakmici
Datum: 06.03.2022 Vreme: 10:10
Lokacija: Desanka Maksimović (Ustanička 246)
75792KK Beovuk 72 - 2 : KK Sopot86 : 34
Pojedinosti o utakmici
Datum: 06.03.2022 Vreme: 11:50
Lokacija: Vuk Karadžić (Takovska 41)
75793KK Dynamic BG 2 : KK Sava 2110 : 76
Pojedinosti o utakmici
Datum: 06.03.2022 Vreme: 13:30
Lokacija: Dynamic Arena (Dunavska 62)
75794KK Ras 4 : KK Cerak 360 : 32
Pojedinosti o utakmici
Datum: 05.03.2022 Vreme: 21:00
Lokacija: Branko Ćopić (Vidikovački venac 73)

13. kolo12.03.2022
75795KK FMP 2 : KK Cerak 354 : 77
Pojedinosti o utakmici
Datum: 13.03.2022 Vreme: 18:30
Lokacija: Basket Land (Endija Vorhola 14)
75796KK Sava 2 : BKK Radnički 349 : 29
Pojedinosti o utakmici
Datum: 13.03.2022 Vreme: 12:45
Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46)
75797KK Sopot : KK Dynamic BG 230 : 59
Pojedinosti o utakmici
Datum: 12.03.2022 Vreme: 11:30
Lokacija: Jelica Milovanović (Sopot) (Kneza Miloša 12)
75798KK Zemun 4 : KK Beovuk 72 - 219 : 59
Pojedinosti o utakmici
Datum: 13.03.2022 Vreme: 10:20
Lokacija: Majka Jugovića (Gradski park 9)
75799KK Cerak 6 : KK Ras 438 : 67
Pojedinosti o utakmici
Datum: 13.03.2022 Vreme: 10:15
Lokacija: Desanka Maksimović (Ustanička 246)

14. kolo19.03.2022
75800BKK Radnički 3 : KK Sopot46 : 30
Pojedinosti o utakmici
Datum: 20.03.2022 Vreme: 15:30
Lokacija: Jelena Ćetković (Vranjska 26)
75801KK Cerak 3 : KK Sava 258 : 37
Pojedinosti o utakmici
Datum: 21.03.2022 Vreme: 21:10
Lokacija: Sportski centar Partizan (Milorada Prote Pavlovića 54)
75802KK Beovuk 72 - 2 : KK Cerak 694 : 26
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.03.2022 Vreme: 11:15
Lokacija: Vuk Karadžić (Takovska 41)
75803KK Dynamic BG 2 : KK Zemun 484 : 44
Pojedinosti o utakmici
Datum: 20.03.2022 Vreme: 14:15
Lokacija: Dynamic Arena (Dunavska 62)
75804KK Ras 4 : KK FMP 282 : 52
Pojedinosti o utakmici
Datum: 06.03.2022 Vreme: 13:50
Lokacija: Branko Ćopić (Vidikovački venac 73)

15. kolo26.03.2022
75805KK Sava 2 : KK FMP 266 : 50
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.04.2022 Vreme: 13:50
Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46)
75806KK Sopot : KK Cerak 329 : 46
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.03.2022 Vreme: 18:45
Lokacija: Jelica Milovanović (Sopot) (Kneza Miloša 12)
75807KK Zemun 4 : BKK Radnički 342 : 45
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.03.2022 Vreme: 09:15
Lokacija: Majka Jugovića (Gradski park 9)
75808KK Cerak 6 : KK Dynamic BG 232 : 94
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.03.2022 Vreme: 10:10
Lokacija: Desanka Maksimović (Ustanička 246)
75809KK Beovuk 72 - 2 : KK Ras 480 : 60
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.03.2022 Vreme: 13:00
Lokacija: Vuk Karadžić (Takovska 41)

16. kolo02.04.2022
75810BKK Radnički 3 : KK Cerak 640 : 57
Pojedinosti o utakmici
Datum: 02.05.2022 Vreme: 10:00
Lokacija: Hala David Kalinić (Stanka Vraza 44)
75811KK Cerak 3 : KK Zemun 487 : 19
Pojedinosti o utakmici
Datum: 02.04.2022 Vreme: 18:10
Lokacija: Sportski centar Partizan (Milorada Prote Pavlovića 54)
75812KK FMP 2 : KK Sopot72 : 65
Pojedinosti o utakmici
Datum: 02.04.2022 Vreme: 17:30
Lokacija: Basket Land (Endija Vorhola 14)
75813KK Dynamic BG 2 : KK Beovuk 72 - 297 : 96
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.04.2022 Vreme: 14:15
Lokacija: Dynamic Arena (Dunavska 62)
75814KK Ras 4 : KK Sava 290 : 44
Pojedinosti o utakmici
Datum: 02.04.2022 Vreme: 13:15
Lokacija: Ujedinjene Nacije (Borova 8)

17. kolo09.04.2022
75815KK Sopot : KK Sava 240 : 54
Pojedinosti o utakmici
Datum: 12.04.2022 Vreme: 19:00
Lokacija: Jelica Milovanović (Sopot) (Kneza Miloša 12)
75816KK Zemun 4 : KK FMP 226 : 54
Pojedinosti o utakmici
Datum: 09.04.2022 Vreme: 16:20
Lokacija: Majka Jugovića (Gradski park 9)
75817KK Cerak 6 : KK Cerak 361 : 76
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.04.2022 Vreme: 10:10
Lokacija: Desanka Maksimović (Ustanička 246)
75818KK Beovuk 72 - 2 : BKK Radnički 3113 : 33
Pojedinosti o utakmici
Datum: 09.04.2022 Vreme: 19:15
Lokacija: Vuk Karadžić (Takovska 41)
75819KK Dynamic BG 2 : KK Ras 487 : 92
Pojedinosti o utakmici
Datum: 20.04.2022 Vreme: 19:30
Lokacija: Dynamic Arena (Dunavska 62)

18. kolo16.04.2022
75820BKK Radnički 3 : KK Dynamic BG 253 : 90
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.04.2022 Vreme: 10:20
Lokacija: Hala David Kalinić (Stanka Vraza 44)
75821KK Cerak 3 : KK Beovuk 72 - 275 : 89
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.04.2022 Vreme: 18:15
Lokacija: Sportski centar Partizan (Milorada Prote Pavlovića 54)
75822KK FMP 2 : KK Cerak 694 : 34
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.05.2022 Vreme: 20:20
Lokacija: Basket Land (Endija Vorhola 14)
75823KK Sava 2 : KK Zemun 452 : 36
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.05.2022 Vreme: 15:00
Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46)
75824KK Ras 4 : KK Sopot82 : 35
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.04.2022 Vreme: 13:15
Lokacija: Ujedinjene Nacije (Borova 8)


Prezentacije ostalih klubova






Portal Košarkaškog Saveza Srbije


Registar igraca KSS


Takmičenja Košarkaškog Saveza Srbije


Oficijelni web sajt svetske košarkaške organizacije (FIBA)


Udruženje Košarkaških Trenera Srbije (UKTS)


Copyright © 2007 KSB. Sva prava zadržana.
Powered by eVision.