Ekipe kluba
MLAĐI PIONIRI
KK FMP
PIONIRI
KADETI
KK FMP Meridian
KK FMP Meridian 2
JUNIORI
KK FMP Meridian
KK FMP Meridian 2
IGRAČI KLUBA
UPRAVNI ODBOR
VESTI
GALERIJA
KOMENTARI
LINKOVI
O NAMA
KONTAKT
| Tabela i rezultati | Sastav ekipe | Stručni štab ekipe | Komentari |

KK FMP Meridian 2 (juniori)



Beogradska liga
RBEkipaOdig.Pob.Por.Koš +Koš -Raz.Bodovi
1.KK Abba (Barič)1211190673317323
2.KK Eko Sport 21010085361024320
3.KK Ras117486871415418
4.OKK Beograd 211748097119818
5.KK Sava 210736425845817
6.KK Vuk1257681739-5817
7.KK Cerak 1257745774-2917
8.KK Pobednik 0111248623764-14116
9.KK Borča 1046628703-7514
10.KK Surčin Dobanovci1037586678-9213
11.KK Rivers BM 21019615753-13811
12.KK FMP Meridian 21019493686-19311


1. kolo18.11.2023
88577KK Abba (Barič) : OKK Beograd 279 : 68
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.11.2023 Vreme: 17:00
Lokacija: 14. Oktobar (Barič) (Obrenovački drum 132)
88578KK Pobednik 011 : KK Sava 263 : 71
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.11.2023 Vreme: 12:30
Lokacija: Radoje Domanović (Bulevar umetnosti 31)
88579KK Eko Sport 2 : KK Surčin Dobanovci90 : 70
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.11.2023 Vreme: 12:20
Lokacija: Balon Majdan (Kozjačka 3-5)
88580KK Cerak : KK FMP Meridian 266 : 37
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.11.2023 Vreme: 13:15
Lokacija: Basket Land (Endija Vorhola 14)
88581KK Ras : KK Vuk61 : 71
Pojedinosti o utakmici
Datum: 20.11.2023 Vreme: 20:30
Lokacija: Šuter arena (Sremčica) (Šumske ekonomije 17)
88582KK Rivers BM 2 : KK Borča 74 : 87
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.11.2023 Vreme: 16:20
Lokacija: Kralj Aleksandar I (Aleksinačkih rudara 22)

2. kolo25.11.2023
88583KK Abba (Barič) : KK Pobednik 01178 : 53
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.11.2023 Vreme: 18:50
Lokacija: 14. Oktobar (Barič) (Obrenovački drum 132)
88584KK Vuk : KK Rivers BM 263 : 46
Pojedinosti o utakmici
Datum: 28.11.2023 Vreme: 21:15
Lokacija: Miloje Vasić (Kaluđerica) (Dragoljuba Stojanovića 11 d)
88585KK FMP Meridian 2 : KK Ras50 : 107
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.11.2023 Vreme: 18:15
Lokacija: Basket Land (Endija Vorhola 14)
88586KK Surčin Dobanovci : KK Cerak 47 : 55
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.11.2023 Vreme: 21:30
Lokacija: Branko Radičević (Boljevci) (Braće Kokar 5)
88587KK Sava 2 : KK Eko Sport 261 : 77
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.11.2023 Vreme: 17:00
Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46)
88588OKK Beograd 2 : KK Borča 85 : 54
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.11.2023 Vreme: 12:20
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)

3. kolo02.12.2023
88589KK Pobednik 011 : OKK Beograd 243 : 76
Pojedinosti o utakmici
Datum: 02.12.2023 Vreme: 12:30
Lokacija: Radoje Domanović (Bulevar umetnosti 31)
88590KK Eko Sport 2 : KK Abba (Barič)76 : 64
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.01.2024 Vreme: 21:30
Lokacija: Balon Majdan (Kozjačka 3-5)
88591KK Cerak : KK Sava 259 : 79
Pojedinosti o utakmici
Datum: 02.12.2023 Vreme: 14:45
Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46)
88592KK Ras : KK Surčin Dobanovci85 : 62
Pojedinosti o utakmici
Datum: 04.12.2023 Vreme: 21:30
Lokacija: Branko Radičević (Boljevci) (Braće Kokar 5)
88593KK Rivers BM 2 : KK FMP Meridian 274 : 56
Pojedinosti o utakmici
Datum: 02.12.2023 Vreme: 16:20
Lokacija: Kralj Aleksandar I (Aleksinačkih rudara 22)
88594KK Borča : KK Vuk56 : 57
Pojedinosti o utakmici
Datum: 05.12.2023 Vreme: 21:15
Lokacija: Stevan Sremac (Borča) (Trg oslobođenja 3)

4. kolo09.12.2023
88595KK Abba (Barič) : KK Cerak 70 : 52
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.12.2023 Vreme: 21:30
Lokacija: 14. Oktobar (Barič) (Obrenovački drum 132)
88596KK Pobednik 011 : KK Eko Sport 249 : 90
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.12.2023 Vreme: 20:20
Lokacija: Balon Majdan (Kozjačka 3-5)
88597KK FMP Meridian 2 : KK Borča 63 : 67
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.12.2023 Vreme: 17:15
Lokacija: Basket Land (Endija Vorhola 14)
88598KK Surčin Dobanovci : KK Rivers BM 277 : 68
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.12.2023 Vreme: 11:15
Lokacija: Branko Radičević (Boljevci) (Braće Kokar 5)
88599KK Sava 2 : KK Ras76 : 73
Pojedinosti o utakmici
Datum: 09.12.2023 Vreme: 16:00
Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46)
88600OKK Beograd 2 : KK Vuk86 : 66
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.12.2023 Vreme: 21:20
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)

5. kolo16.12.2023
88601KK Eko Sport 2 : OKK Beograd 271 : 61
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.12.2023 Vreme: 21:30
Lokacija: Balon Majdan (Kozjačka 3-5)
88602KK Cerak : KK Pobednik 01169 : 54
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.12.2023 Vreme: 16:15
Lokacija: 14. Oktobar (Gočka 40)
88603KK Ras : KK Abba (Barič)80 : 85
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.12.2023 Vreme: 17:20
Lokacija: 14. Oktobar (Barič) (Obrenovački drum 132)
88604KK Rivers BM 2 : KK Sava 2
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.12.2023 Vreme: 15:20
Lokacija: Kralj Aleksandar I (Aleksinačkih rudara 22)
88605KK Borča : KK Surčin Dobanovci60 : 61
Pojedinosti o utakmici
Datum: 20.12.2023 Vreme: 21:40
Lokacija: Branko Radičević (Boljevci) (Braće Kokar 5)
88606KK Vuk : KK FMP Meridian 266 : 46
Pojedinosti o utakmici
Datum: 21.12.2023 Vreme: 21:10
Lokacija: Miloje Vasić (Kaluđerica) (Dragoljuba Stojanovića 11 d)

6. kolo23.12.2023
88607KK Abba (Barič) : KK Rivers BM 298 : 64
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.12.2023 Vreme: 18:10
Lokacija: 14. Oktobar (Barič) (Obrenovački drum 132)
88608KK Pobednik 011 : KK Ras57 : 69
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.12.2023 Vreme: 11:30
Lokacija: Radoje Domanović (Bulevar umetnosti 31)
88609KK Eko Sport 2 : KK Cerak 91 : 60
Pojedinosti o utakmici
Datum: 29.12.2023 Vreme: 21:30
Lokacija: Balon Majdan (Kozjačka 3-5)
88610KK Surčin Dobanovci : KK Vuk41 : 38
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.12.2023 Vreme: 20:10
Lokacija: Miloje Vasić (Kaluđerica) (Dragoljuba Stojanovića 11 d)
88611KK Sava 2 : KK Borča 75 : 55
Pojedinosti o utakmici
Datum: 21.01.2024 Vreme: 13:20
Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46)
88612OKK Beograd 2 : KK FMP Meridian 276 : 54
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.12.2023 Vreme: 16:20
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)

7. kolo27.01.2024
88613KK Cerak : OKK Beograd 266 : 77
Pojedinosti o utakmici
Datum: 29.01.2024 Vreme: 21:20
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)
88614KK Ras : KK Eko Sport 261 : 78
Pojedinosti o utakmici
Datum: 31.01.2024 Vreme: 21:30
Lokacija: Balon Majdan (Kozjačka 3-5)
88615KK Rivers BM 2 : KK Pobednik 01141 : 48
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.01.2024 Vreme: 15:20
Lokacija: Kralj Aleksandar I (Aleksinačkih rudara 22)
88616KK Borča : KK Abba (Barič)56 : 83
Pojedinosti o utakmici
Datum: 28.01.2024 Vreme: 12:30
Lokacija: Stevan Sremac (Borča) (Trg oslobođenja 3)
88617KK Vuk : KK Sava 256 : 45
Pojedinosti o utakmici
Datum: 28.01.2024 Vreme: 18:15
Lokacija: Miloje Vasić (Kaluđerica) (Dragoljuba Stojanovića 11 d)
88618KK FMP Meridian 2 : KK Surčin Dobanovci

8. kolo03.02.2024
88619KK Abba (Barič) : KK Vuk71 : 47
Pojedinosti o utakmici
Datum: 05.02.2024 Vreme: 21:00
Lokacija: 14. Oktobar (Barič) (Obrenovački drum 132)
88620KK Pobednik 011 : KK Borča 48 : 70
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.02.2024 Vreme: 09:30
Lokacija: Radoje Domanović (Bulevar umetnosti 31)
88621KK Eko Sport 2 : KK Rivers BM 293 : 48
Pojedinosti o utakmici
Datum: 05.02.2024 Vreme: 21:30
Lokacija: Balon Majdan (Kozjačka 3-5)
88622KK Cerak : KK Ras74 : 81
Pojedinosti o utakmici
Datum: 02.02.2024 Vreme: 22:10
Lokacija: 14. Oktobar (Gočka 40)
88623KK Sava 2 : KK FMP Meridian 274 : 50
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.02.2024 Vreme: 12:00
Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46)
88624OKK Beograd 2 : KK Surčin Dobanovci90 : 57
Pojedinosti o utakmici
Datum: 04.02.2024 Vreme: 11:20
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)

9. kolo10.02.2024
88625KK Ras : OKK Beograd 280 : 51
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.02.2024 Vreme: 14:00
Lokacija: Šuter arena (Sremčica) (Šumske ekonomije 17)
88626KK Rivers BM 2 : KK Cerak 70 : 75
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.02.2024 Vreme: 15:20
Lokacija: Kralj Aleksandar I (Aleksinačkih rudara 22)
88627KK Borča : KK Eko Sport 260 : 95
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.02.2024 Vreme: 11:00
Lokacija: Hala Padinska Skela (Dejana Smiljkovića 121)
88628KK Vuk : KK Pobednik 01146 : 52
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.02.2024 Vreme: 20:00
Lokacija: Miloje Vasić (Kaluđerica) (Dragoljuba Stojanovića 11 d)
88629KK FMP Meridian 2 : KK Abba (Barič)41 : 52
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.02.2024 Vreme: 14:15
Lokacija: Basket Land (Endija Vorhola 14)
88630KK Surčin Dobanovci : KK Sava 247 : 51
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.02.2024 Vreme: 14:15
Lokacija: Branko Radičević (Boljevci) (Braće Kokar 5)

10. kolo17.02.2024
88631KK Abba (Barič) : KK Surčin Dobanovci83 : 67
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.02.2024 Vreme: 17:00
Lokacija: 14. Oktobar (Barič) (Obrenovački drum 132)
88632KK Pobednik 011 : KK FMP Meridian 258 : 44
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.02.2024 Vreme: 19:15
Lokacija: Radoje Domanović (Bulevar umetnosti 31)
88633KK Eko Sport 2 : KK Vuk92 : 76
Pojedinosti o utakmici
Datum: 21.02.2024 Vreme: 20:30
Lokacija: Balon Majdan (Kozjačka 3-5)
88634KK Cerak : KK Borča 62 : 63
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.02.2024 Vreme: 16:20
Lokacija: 14. Oktobar (Gočka 40)
88635KK Ras : KK Rivers BM 289 : 68
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.02.2024 Vreme: 14:00
Lokacija: Šuter arena (Sremčica) (Šumske ekonomije 17)
88636OKK Beograd 2 : KK Sava 2
Pojedinosti o utakmici
Datum: 06.03.2024 Vreme: 21:20
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)

11. kolo24.02.2024
88637KK Rivers BM 2 : OKK Beograd 262 : 67
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.02.2024 Vreme: 15:20
Lokacija: Kralj Aleksandar I (Aleksinačkih rudara 22)
88638KK Borča : KK Ras
Pojedinosti o utakmici
Datum: 05.03.2024 Vreme: 21:15
Lokacija: Stevan Sremac (Borča) (Trg oslobođenja 3)
88639KK Vuk : KK Cerak 53 : 61
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.02.2024 Vreme: 20:00
Lokacija: Miloje Vasić (Kaluđerica) (Dragoljuba Stojanovića 11 d)
88640KK FMP Meridian 2 : KK Eko Sport 2
88641KK Surčin Dobanovci : KK Pobednik 01157 : 58
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.02.2024 Vreme: 12:30
Lokacija: Branko Radičević (Boljevci) (Braće Kokar 5)
88642KK Sava 2 : KK Abba (Barič)57 : 64
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.02.2024 Vreme: 12:40
Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46)

12. kolo02.03.2024
88643KK Borča : KK Rivers BM 2
88644KK Vuk : KK Ras42 : 82
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.03.2024 Vreme: 21:00
Lokacija: Miloje Vasić (Kaluđerica) (Dragoljuba Stojanovića 11 d)
88645KK FMP Meridian 2 : KK Cerak 52 : 46
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.03.2024 Vreme: 16:20
Lokacija: 14. Oktobar (Gočka 40)
88646KK Surčin Dobanovci : KK Eko Sport 2
Pojedinosti o utakmici
Datum: 07.03.2024 Vreme: 21:20
Lokacija: Branko Radičević (Boljevci) (Braće Kokar 5)
88647KK Sava 2 : KK Pobednik 01153 : 40
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.03.2024 Vreme: 10:50
Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46)
88648OKK Beograd 2 : KK Abba (Barič)72 : 79
Pojedinosti o utakmici
Datum: 02.03.2024 Vreme: 16:20
Lokacija: Balon Radomir Šaper (Zdravka Čelara 14)

13. kolo09.03.2024
88649KK Pobednik 011 : KK Abba (Barič)
88650KK Eko Sport 2 : KK Sava 2
88651KK Cerak : KK Surčin Dobanovci
88652KK Ras : KK FMP Meridian 2
88653KK Rivers BM 2 : KK Vuk
88654KK Borča : OKK Beograd 2

14. kolo16.03.2024
88655KK Abba (Barič) : KK Eko Sport 2
88656KK Vuk : KK Borča
88657KK FMP Meridian 2 : KK Rivers BM 2
88658KK Surčin Dobanovci : KK Ras
88659KK Sava 2 : KK Cerak
88660OKK Beograd 2 : KK Pobednik 011

15. kolo23.03.2024
88661KK Eko Sport 2 : KK Pobednik 011
88662KK Cerak : KK Abba (Barič)
88663KK Ras : KK Sava 2
88664KK Rivers BM 2 : KK Surčin Dobanovci
88665KK Borča : KK FMP Meridian 2
88666KK Vuk : OKK Beograd 2

16. kolo30.03.2024
88667KK Abba (Barič) : KK Ras
88668KK Pobednik 011 : KK Cerak
88669KK FMP Meridian 2 : KK Vuk
88670KK Surčin Dobanovci : KK Borča
88671KK Sava 2 : KK Rivers BM 2
88672OKK Beograd 2 : KK Eko Sport 2

17. kolo06.04.2024
88673KK Cerak : KK Eko Sport 2
88674KK Ras : KK Pobednik 011
88675KK Rivers BM 2 : KK Abba (Barič)
88676KK Borča : KK Sava 2
88677KK Vuk : KK Surčin Dobanovci
88678KK FMP Meridian 2 : OKK Beograd 2

18. kolo13.04.2024
88679KK Abba (Barič) : KK Borča
88680KK Pobednik 011 : KK Rivers BM 2
88681KK Eko Sport 2 : KK Ras
88682KK Surčin Dobanovci : KK FMP Meridian 2
88683KK Sava 2 : KK Vuk
88684OKK Beograd 2 : KK Cerak

19. kolo20.04.2024
88685KK Ras : KK Cerak
88686KK Rivers BM 2 : KK Eko Sport 2
88687KK Borča : KK Pobednik 011
88688KK Vuk : KK Abba (Barič)
88689KK FMP Meridian 2 : KK Sava 2
88690KK Surčin Dobanovci : OKK Beograd 2

20. kolo11.05.2024
88691KK Abba (Barič) : KK FMP Meridian 2
88692KK Pobednik 011 : KK Vuk
88693KK Eko Sport 2 : KK Borča
88694KK Cerak : KK Rivers BM 2
88695KK Sava 2 : KK Surčin Dobanovci
88696OKK Beograd 2 : KK Ras

21. kolo18.05.2024
88697KK Rivers BM 2 : KK Ras
88698KK Borča : KK Cerak
88699KK Vuk : KK Eko Sport 2
88700KK FMP Meridian 2 : KK Pobednik 011
88701KK Surčin Dobanovci : KK Abba (Barič)
88702KK Sava 2 : OKK Beograd 2

22. kolo25.05.2024
88703KK Abba (Barič) : KK Sava 2
88704KK Pobednik 011 : KK Surčin Dobanovci
88705KK Eko Sport 2 : KK FMP Meridian 2
88706KK Cerak : KK Vuk
88707KK Ras : KK Borča
88708OKK Beograd 2 : KK Rivers BM 2


Prezentacije ostalih klubova






Portal Košarkaškog Saveza Srbije


Registar igraca KSS


Takmičenja Košarkaškog Saveza Srbije


Oficijelni web sajt svetske košarkaške organizacije (FIBA)


Udruženje Košarkaških Trenera Srbije (UKTS)


Copyright © 2007 KSB. Sva prava zadržana.
Powered by eVision.