|
|
|
KK FMP Meridian 2 (juniori)
Beogradska liga
| | RB | | | Ekipa | | Odig. | | Pob. | | Por. | | Koš + | | Koš - | | Raz. | | Bodovi | | | | 1. | | | KK Abba (Barič) | | 17 | | 15 | | 2 | | 1252 | | 1007 | | 245 | | 32 | | | | 2. | | | OKK Beograd 2 | | 18 | | 14 | | 4 | | 1339 | | 1143 | | 196 | | 32 | | | | 3. | | | KK Sava 2 | | 17 | | 12 | | 5 | | 1151 | | 1047 | | 104 | | 29 | | | | 4. | | | KK Ras | | 17 | | 11 | | 6 | | 1368 | | 1108 | | 260 | | 28 | | | | 5. | | | KK Borča | | 19 | | 7 | | 12 | | 1161 | | 1284 | | -123 | | 26 | | | | 6. | | | KK Cerak | | 19 | | 6 | | 13 | | 1134 | | 1283 | | -149 | | 25 | | | | 7. | | | KK Pobednik 011 | | 19 | | 6 | | 13 | | 1002 | | 1228 | | -226 | | 25 | | | | 8. | | | KK Eko Sport 2 | | 12 | | 12 | | 0 | | 992 | | 702 | | 290 | | 24 | | | | 9. | | | KK Vuk | | 18 | | 6 | | 12 | | 1029 | | 1124 | | -95 | | 24 | | | | 10. | | | KK Rivers BM 2 | | 17 | | 6 | | 11 | | 1083 | | 1224 | | -141 | | 23 | | | | 11. | | | KK Surčin Dobanovci | | 17 | | 5 | | 12 | | 1018 | | 1142 | | -124 | | 22 | | | | 12. | | | KK FMP Meridian 2 | | 16 | | 3 | | 13 | | 888 | | 1125 | | -237 | | 19 | | |
| | 88577 | KK Abba (Barič) : OKK Beograd 2 | 79 : 68 |
| | | | | | Datum: 18.11.2023 Vreme: 17:00 | Lokacija: 14. Oktobar (Barič) (Obrenovački drum 132) |
| | | | |
| | 88578 | KK Pobednik 011 : KK Sava 2 | 63 : 71 |
| | | | | | Datum: 18.11.2023 Vreme: 12:30 | Lokacija: Radoje Domanović (Bulevar umetnosti 31) |
| | | | |
| | 88579 | KK Eko Sport 2 : KK Surčin Dobanovci | 90 : 70 |
| | | | | | Datum: 19.11.2023 Vreme: 12:20 | Lokacija: Balon Majdan (Kozjačka 3-5) |
| | | | |
| | 88580 | KK Cerak : KK FMP Meridian 2 | 66 : 37 |
| | | | | | Datum: 19.11.2023 Vreme: 13:15 | Lokacija: Basket Land (Endija Vorhola 14) |
| | | | |
| | 88581 | KK Ras : KK Vuk | 61 : 71 |
| | | | | | Datum: 20.11.2023 Vreme: 20:30 | Lokacija: Šuter arena (Sremčica) (Šumske ekonomije 17) |
| | | | |
| | 88582 | KK Rivers BM 2 : KK Borča | 74 : 87 |
| | | | | | Datum: 19.11.2023 Vreme: 16:20 | Lokacija: Kralj Aleksandar I (Aleksinačkih rudara 22) |
| | | | |
| | 88583 | KK Abba (Barič) : KK Pobednik 011 | 78 : 53 |
| | | | | | Datum: 26.11.2023 Vreme: 18:50 | Lokacija: 14. Oktobar (Barič) (Obrenovački drum 132) |
| | | | |
| | 88584 | KK Vuk : KK Rivers BM 2 | 63 : 46 |
| | | | | | Datum: 28.11.2023 Vreme: 21:15 | Lokacija: Miloje Vasić (Kaluđerica) (Dragoljuba Stojanovića 11 d) |
| | | | |
| | 88585 | KK FMP Meridian 2 : KK Ras | 50 : 107 |
| | | | | | Datum: 25.11.2023 Vreme: 18:15 | Lokacija: Basket Land (Endija Vorhola 14) |
| | | | |
| | 88586 | KK Surčin Dobanovci : KK Cerak | 47 : 55 |
| | | | | | Datum: 27.11.2023 Vreme: 21:30 | Lokacija: Branko Radičević (Boljevci) (Braće Kokar 5) |
| | | | |
| | 88587 | KK Sava 2 : KK Eko Sport 2 | 61 : 77 |
| | | | | | Datum: 26.11.2023 Vreme: 17:00 | Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46) |
| | | | |
| | 88588 | OKK Beograd 2 : KK Borča | 85 : 54 |
| | | | | | Datum: 26.11.2023 Vreme: 12:20 | Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12) |
| | | | |
| | 88589 | KK Pobednik 011 : OKK Beograd 2 | 43 : 76 |
| | | | | | Datum: 02.12.2023 Vreme: 12:30 | Lokacija: Radoje Domanović (Bulevar umetnosti 31) |
| | | | |
| | 88590 | KK Eko Sport 2 : KK Abba (Barič) | 76 : 64 |
| | | | | | Datum: 23.01.2024 Vreme: 21:30 | Lokacija: Balon Majdan (Kozjačka 3-5) |
| | | | |
| | 88591 | KK Cerak : KK Sava 2 | 59 : 79 |
| | | | | | Datum: 02.12.2023 Vreme: 14:45 | Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46) |
| | | | |
| | 88592 | KK Ras : KK Surčin Dobanovci | 85 : 62 |
| | | | | | Datum: 04.12.2023 Vreme: 21:30 | Lokacija: Branko Radičević (Boljevci) (Braće Kokar 5) |
| | | | |
| | 88593 | KK Rivers BM 2 : KK FMP Meridian 2 | 74 : 56 |
| | | | | | Datum: 02.12.2023 Vreme: 16:20 | Lokacija: Kralj Aleksandar I (Aleksinačkih rudara 22) |
| | | | |
| | 88594 | KK Borča : KK Vuk | 56 : 57 |
| | | | | | Datum: 05.12.2023 Vreme: 21:15 | Lokacija: Stevan Sremac (Borča) (Trg oslobođenja 3) |
| | | | |
| | 88595 | KK Abba (Barič) : KK Cerak | 70 : 52 |
| | | | | | Datum: 11.12.2023 Vreme: 21:30 | Lokacija: 14. Oktobar (Barič) (Obrenovački drum 132) |
| | | | |
| | 88596 | KK Pobednik 011 : KK Eko Sport 2 | 49 : 90 |
| | | | | | Datum: 15.12.2023 Vreme: 20:20 | Lokacija: Balon Majdan (Kozjačka 3-5) |
| | | | |
| | 88597 | KK FMP Meridian 2 : KK Borča | 63 : 67 |
| | | | | | Datum: 10.12.2023 Vreme: 17:15 | Lokacija: Basket Land (Endija Vorhola 14) |
| | | | |
| | 88598 | KK Surčin Dobanovci : KK Rivers BM 2 | 77 : 68 |
| | | | | | Datum: 10.12.2023 Vreme: 11:15 | Lokacija: Branko Radičević (Boljevci) (Braće Kokar 5) |
| | | | |
| | 88599 | KK Sava 2 : KK Ras | 76 : 73 |
| | | | | | Datum: 09.12.2023 Vreme: 16:00 | Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46) |
| | | | |
| | 88600 | OKK Beograd 2 : KK Vuk | 86 : 66 |
| | | | | | Datum: 11.12.2023 Vreme: 21:20 | Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12) |
| | | | |
| | 88601 | KK Eko Sport 2 : OKK Beograd 2 | 71 : 61 |
| | | | | | Datum: 18.12.2023 Vreme: 21:30 | Lokacija: Balon Majdan (Kozjačka 3-5) |
| | | | |
| | 88602 | KK Cerak : KK Pobednik 011 | 69 : 54 |
| | | | | | Datum: 16.12.2023 Vreme: 16:15 | Lokacija: 14. Oktobar (Gočka 40) |
| | | | |
| | 88603 | KK Ras : KK Abba (Barič) | 80 : 85 |
| | | | | | Datum: 17.12.2023 Vreme: 17:20 | Lokacija: 14. Oktobar (Barič) (Obrenovački drum 132) |
| | | | |
| | 88604 | KK Rivers BM 2 : KK Sava 2 | |
| | | | | | Datum: 16.12.2023 Vreme: 15:20 | Lokacija: Kralj Aleksandar I (Aleksinačkih rudara 22) |
| | | | |
| | 88605 | KK Borča : KK Surčin Dobanovci | 60 : 61 |
| | | | | | Datum: 20.12.2023 Vreme: 21:40 | Lokacija: Branko Radičević (Boljevci) (Braće Kokar 5) |
| | | | |
| | 88606 | KK Vuk : KK FMP Meridian 2 | 66 : 46 |
| | | | | | Datum: 21.12.2023 Vreme: 21:10 | Lokacija: Miloje Vasić (Kaluđerica) (Dragoljuba Stojanovića 11 d) |
| | | | |
| | 88607 | KK Abba (Barič) : KK Rivers BM 2 | 98 : 64 |
| | | | | | Datum: 23.12.2023 Vreme: 18:10 | Lokacija: 14. Oktobar (Barič) (Obrenovački drum 132) |
| | | | |
| | 88608 | KK Pobednik 011 : KK Ras | 57 : 69 |
| | | | | | Datum: 23.12.2023 Vreme: 11:30 | Lokacija: Radoje Domanović (Bulevar umetnosti 31) |
| | | | |
| | 88609 | KK Eko Sport 2 : KK Cerak | 91 : 60 |
| | | | | | Datum: 29.12.2023 Vreme: 21:30 | Lokacija: Balon Majdan (Kozjačka 3-5) |
| | | | |
| | 88610 | KK Surčin Dobanovci : KK Vuk | 41 : 38 |
| | | | | | Datum: 24.12.2023 Vreme: 20:10 | Lokacija: Miloje Vasić (Kaluđerica) (Dragoljuba Stojanovića 11 d) |
| | | | |
| | 88611 | KK Sava 2 : KK Borča | 75 : 55 |
| | | | | | Datum: 21.01.2024 Vreme: 13:20 | Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46) |
| | | | |
| | 88612 | OKK Beograd 2 : KK FMP Meridian 2 | 76 : 54 |
| | | | | | Datum: 24.12.2023 Vreme: 16:20 | Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12) |
| | | | |
| | 88613 | KK Cerak : OKK Beograd 2 | 66 : 77 |
| | | | | | Datum: 29.01.2024 Vreme: 21:20 | Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12) |
| | | | |
| | 88614 | KK Ras : KK Eko Sport 2 | 61 : 78 |
| | | | | | Datum: 31.01.2024 Vreme: 21:30 | Lokacija: Balon Majdan (Kozjačka 3-5) |
| | | | |
| | 88615 | KK Rivers BM 2 : KK Pobednik 011 | 41 : 48 |
| | | | | | Datum: 27.01.2024 Vreme: 15:20 | Lokacija: Kralj Aleksandar I (Aleksinačkih rudara 22) |
| | | | |
| | 88616 | KK Borča : KK Abba (Barič) | 56 : 83 |
| | | | | | Datum: 28.01.2024 Vreme: 12:30 | Lokacija: Stevan Sremac (Borča) (Trg oslobođenja 3) |
| | | | |
| | 88617 | KK Vuk : KK Sava 2 | 56 : 45 |
| | | | | | Datum: 28.01.2024 Vreme: 18:15 | Lokacija: Miloje Vasić (Kaluđerica) (Dragoljuba Stojanovića 11 d) |
| | | | |
| | 88618 | KK FMP Meridian 2 : KK Surčin Dobanovci | |
| | | | |
| | 88619 | KK Abba (Barič) : KK Vuk | 71 : 47 |
| | | | | | Datum: 05.02.2024 Vreme: 21:00 | Lokacija: 14. Oktobar (Barič) (Obrenovački drum 132) |
| | | | |
| | 88620 | KK Pobednik 011 : KK Borča | 48 : 70 |
| | | | | | Datum: 03.02.2024 Vreme: 09:30 | Lokacija: Radoje Domanović (Bulevar umetnosti 31) |
| | | | |
| | 88621 | KK Eko Sport 2 : KK Rivers BM 2 | 93 : 48 |
| | | | | | Datum: 05.02.2024 Vreme: 21:30 | Lokacija: Balon Majdan (Kozjačka 3-5) |
| | | | |
| | 88622 | KK Cerak : KK Ras | 74 : 81 |
| | | | | | Datum: 02.02.2024 Vreme: 22:10 | Lokacija: 14. Oktobar (Gočka 40) |
| | | | |
| | 88623 | KK Sava 2 : KK FMP Meridian 2 | 74 : 50 |
| | | | | | Datum: 03.02.2024 Vreme: 12:00 | Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46) |
| | | | |
| | 88624 | OKK Beograd 2 : KK Surčin Dobanovci | 90 : 57 |
| | | | | | Datum: 04.02.2024 Vreme: 11:20 | Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12) |
| | | | |
| | 88625 | KK Ras : OKK Beograd 2 | 80 : 51 |
| | | | | | Datum: 10.02.2024 Vreme: 14:00 | Lokacija: Šuter arena (Sremčica) (Šumske ekonomije 17) |
| | | | |
| | 88626 | KK Rivers BM 2 : KK Cerak | 70 : 75 |
| | | | | | Datum: 11.02.2024 Vreme: 15:20 | Lokacija: Kralj Aleksandar I (Aleksinačkih rudara 22) |
| | | | |
| | 88627 | KK Borča : KK Eko Sport 2 | 60 : 95 |
| | | | | | Datum: 15.02.2024 Vreme: 11:00 | Lokacija: Hala Padinska Skela (Dejana Smiljkovića 121) |
| | | | |
| | 88628 | KK Vuk : KK Pobednik 011 | 46 : 52 |
| | | | | | Datum: 11.02.2024 Vreme: 20:00 | Lokacija: Miloje Vasić (Kaluđerica) (Dragoljuba Stojanovića 11 d) |
| | | | |
| | 88629 | KK FMP Meridian 2 : KK Abba (Barič) | 41 : 52 |
| | | | | | Datum: 11.02.2024 Vreme: 14:15 | Lokacija: Basket Land (Endija Vorhola 14) |
| | | | |
| | 88630 | KK Surčin Dobanovci : KK Sava 2 | 47 : 51 |
| | | | | | Datum: 10.02.2024 Vreme: 14:15 | Lokacija: Branko Radičević (Boljevci) (Braće Kokar 5) |
| | | | |
| | 88631 | KK Abba (Barič) : KK Surčin Dobanovci | 83 : 67 |
| | | | | | Datum: 17.02.2024 Vreme: 17:00 | Lokacija: 14. Oktobar (Barič) (Obrenovački drum 132) |
| | | | |
| | 88632 | KK Pobednik 011 : KK FMP Meridian 2 | 58 : 44 |
| | | | | | Datum: 15.02.2024 Vreme: 19:15 | Lokacija: Radoje Domanović (Bulevar umetnosti 31) |
| | | | |
| | 88633 | KK Eko Sport 2 : KK Vuk | 92 : 76 |
| | | | | | Datum: 21.02.2024 Vreme: 20:30 | Lokacija: Balon Majdan (Kozjačka 3-5) |
| | | | |
| | 88634 | KK Cerak : KK Borča | 62 : 63 |
| | | | | | Datum: 17.02.2024 Vreme: 16:20 | Lokacija: 14. Oktobar (Gočka 40) |
| | | | |
| | 88635 | KK Ras : KK Rivers BM 2 | 89 : 68 |
| | | | | | Datum: 17.02.2024 Vreme: 14:00 | Lokacija: Šuter arena (Sremčica) (Šumske ekonomije 17) |
| | | | |
| | 88636 | OKK Beograd 2 : KK Sava 2 | 71 : 55 |
| | | | | | Datum: 06.03.2024 Vreme: 21:20 | Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12) |
| | | | |
| | 88637 | KK Rivers BM 2 : OKK Beograd 2 | 62 : 67 |
| | | | | | Datum: 25.02.2024 Vreme: 15:20 | Lokacija: Kralj Aleksandar I (Aleksinačkih rudara 22) |
| | | | |
| | 88638 | KK Borča : KK Ras | 70 : 62 |
| | | | | | Datum: 05.03.2024 Vreme: 21:15 | Lokacija: Stevan Sremac (Borča) (Trg oslobođenja 3) |
| | | | |
| | 88639 | KK Vuk : KK Cerak | 53 : 61 |
| | | | | | Datum: 25.02.2024 Vreme: 20:00 | Lokacija: Miloje Vasić (Kaluđerica) (Dragoljuba Stojanovića 11 d) |
| | | | |
| | 88640 | KK FMP Meridian 2 : KK Eko Sport 2 | |
| | | | |
| | 88641 | KK Surčin Dobanovci : KK Pobednik 011 | 57 : 58 |
| | | | | | Datum: 25.02.2024 Vreme: 12:30 | Lokacija: Branko Radičević (Boljevci) (Braće Kokar 5) |
| | | | |
| | 88642 | KK Sava 2 : KK Abba (Barič) | 57 : 64 |
| | | | | | Datum: 25.02.2024 Vreme: 12:40 | Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46) |
| | | | |
| | 88643 | KK Borča : KK Rivers BM 2 | 61 : 62 |
| | | | | | Datum: 09.03.2024 Vreme: 12:30 | Lokacija: Stevan Sremac (Borča) (Trg oslobođenja 3) |
| | | | |
| | 88644 | KK Vuk : KK Ras | 42 : 82 |
| | | | | | Datum: 03.03.2024 Vreme: 21:00 | Lokacija: Miloje Vasić (Kaluđerica) (Dragoljuba Stojanovića 11 d) |
| | | | |
| | 88645 | KK FMP Meridian 2 : KK Cerak | 52 : 46 |
| | | | | | Datum: 03.03.2024 Vreme: 16:20 | Lokacija: 14. Oktobar (Gočka 40) |
| | | | |
| | 88646 | KK Surčin Dobanovci : KK Eko Sport 2 | |
| | | | | | | | | | |
| | 88647 | KK Sava 2 : KK Pobednik 011 | 53 : 40 |
| | | | | | Datum: 03.03.2024 Vreme: 10:50 | Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46) |
| | | | |
| | 88648 | OKK Beograd 2 : KK Abba (Barič) | 72 : 79 |
| | | | | | Datum: 02.03.2024 Vreme: 16:20 | Lokacija: Balon Radomir Šaper (Zdravka Čelara 14) |
| | | | |
| | 88649 | KK Pobednik 011 : KK Abba (Barič) | 65 : 56 |
| | | | | | Datum: 12.03.2024 Vreme: 21:10 | Lokacija: Radoje Domanović (Bulevar umetnosti 31) |
| | | | |
| | 88650 | KK Eko Sport 2 : KK Sava 2 | |
| | | | |
| | 88651 | KK Cerak : KK Surčin Dobanovci | 55 : 50 |
| | | | | | Datum: 15.03.2024 Vreme: 22:10 | Lokacija: 14. Oktobar (Gočka 40) |
| | | | |
| | 88652 | KK Ras : KK FMP Meridian 2 | 90 : 60 |
| | | | | | Datum: 10.03.2024 Vreme: 14:00 | Lokacija: Šuter arena (Sremčica) (Šumske ekonomije 17) |
| | | | |
| | 88653 | KK Rivers BM 2 : KK Vuk | 63 : 60 |
| | | | | | Datum: 14.03.2024 Vreme: 21:40 | Lokacija: Kralj Aleksandar I (Aleksinačkih rudara 22) |
| | | | |
| | 88654 | KK Borča : OKK Beograd 2 | 61 : 71 |
| | | | | | Datum: 12.03.2024 Vreme: 21:20 | Lokacija: Stevan Sremac (Borča) (Trg oslobođenja 3) |
| | | | |
| | 88655 | KK Abba (Barič) : KK Eko Sport 2 | |
| | | | |
| | 88656 | KK Vuk : KK Borča | 72 : 47 |
| | | | | | Datum: 17.03.2024 Vreme: 19:50 | Lokacija: Miloje Vasić (Kaluđerica) (Dragoljuba Stojanovića 11 d) |
| | | | |
| | 88657 | KK FMP Meridian 2 : KK Rivers BM 2 | 75 : 78 |
| | | | | | Datum: 17.03.2024 Vreme: 16:20 | Lokacija: Basket Land (Endija Vorhola 14) |
| | | | |
| | 88658 | KK Surčin Dobanovci : KK Ras | 67 : 88 |
| | | | | | Datum: 17.03.2024 Vreme: 14:00 | Lokacija: Šuter arena (Sremčica) (Šumske ekonomije 17) |
| | | | |
| | 88659 | KK Sava 2 : KK Cerak | 75 : 48 |
| | | | | | Datum: 16.03.2024 Vreme: 10:30 | Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46) |
| | | | |
| | 88660 | OKK Beograd 2 : KK Pobednik 011 | 80 : 68 |
| | | | | | Datum: 18.03.2024 Vreme: 21:20 | Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12) |
| | | | |
| | 88661 | KK Eko Sport 2 : KK Pobednik 011 | 61 : 36 |
| | | | | | Datum: 23.03.2024 Vreme: 11:10 | Lokacija: Radoje Domanović (Bulevar umetnosti 31) |
| | | | |
| | 88662 | KK Cerak : KK Abba (Barič) | 54 : 81 |
| | | | | | Datum: 23.03.2024 Vreme: 19:20 | Lokacija: 14. Oktobar (Barič) (Obrenovački drum 132) |
| | | | |
| | 88663 | KK Ras : KK Sava 2 | 81 : 88 |
| | | | | | Datum: 23.03.2024 Vreme: 14:00 | Lokacija: Šuter arena (Sremčica) (Šumske ekonomije 17) |
| | | | |
| | 88664 | KK Rivers BM 2 : KK Surčin Dobanovci | 74 : 62 |
| | | | | | Datum: 23.03.2024 Vreme: 15:20 | Lokacija: Kralj Aleksandar I (Aleksinačkih rudara 22) |
| | | | |
| | 88665 | KK Borča : KK FMP Meridian 2 | 52 : 70 |
| | | | | | Datum: 23.03.2024 Vreme: 15:25 | Lokacija: Hala Padinska Skela (Dejana Smiljkovića 121) |
| | | | |
| | 88666 | KK Vuk : OKK Beograd 2 | 53 : 72 |
| | | | | | Datum: 24.03.2024 Vreme: 19:30 | Lokacija: Miloje Vasić (Kaluđerica) (Dragoljuba Stojanovića 11 d) |
| | | | |
| | 88667 | KK Abba (Barič) : KK Ras | |
| | | | |
| | 88668 | KK Pobednik 011 : KK Cerak | 57 : 54 |
| | | | | | Datum: 02.04.2024 Vreme: 21:15 | Lokacija: Radoje Domanović (Bulevar umetnosti 31) |
| | | | |
| | 88669 | KK FMP Meridian 2 : KK Vuk | |
| | | | |
| | 88670 | KK Surčin Dobanovci : KK Borča | 65 : 76 |
| | | | | | Datum: 09.04.2024 Vreme: 21:20 | Lokacija: Stevan Sremac (Borča) (Trg oslobođenja 3) |
| | | | |
| | 88671 | KK Sava 2 : KK Rivers BM 2 | 75 : 74 |
| | | | | | Datum: 31.03.2024 Vreme: 15:30 | Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46) |
| | | | |
| | 88672 | OKK Beograd 2 : KK Eko Sport 2 | |
| | | | |
| | 88673 | KK Cerak : KK Eko Sport 2 | 56 : 78 |
| | | | | | Datum: 07.04.2024 Vreme: 16:15 | Lokacija: 14. Oktobar (Gočka 40) |
| | | | |
| | 88674 | KK Ras : KK Pobednik 011 | 91 : 54 |
| | | | | | Datum: 07.04.2024 Vreme: 14:00 | Lokacija: Šuter arena (Sremčica) (Šumske ekonomije 17) |
| | | | |
| | 88675 | KK Rivers BM 2 : KK Abba (Barič) | 52 : 81 |
| | | | | | Datum: 07.04.2024 Vreme: 16:20 | Lokacija: Kralj Aleksandar I (Aleksinačkih rudara 22) |
| | | | |
| | 88676 | KK Borča : KK Sava 2 | 53 : 64 |
| | | | | | Datum: 06.04.2024 Vreme: 11:00 | Lokacija: Hala Padinska Skela (Dejana Smiljkovića 121) |
| | | | |
| | 88677 | KK Vuk : KK Surčin Dobanovci | 59 : 71 |
| | | | | | Datum: 11.04.2024 Vreme: 21:20 | Lokacija: Branko Radičević (Boljevci) (Braće Kokar 5) |
| | | | |
| | 88678 | KK FMP Meridian 2 : OKK Beograd 2 | 70 : 85 |
| | | | | | Datum: 07.04.2024 Vreme: 16:20 | Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12) |
| | | | |
| | 88679 | KK Abba (Barič) : KK Borča | 73 : 56 |
| | | | | | Datum: 15.04.2024 Vreme: 21:20 | Lokacija: 14. Oktobar (Barič) (Obrenovački drum 132) |
| | | | |
| | 88680 | KK Pobednik 011 : KK Rivers BM 2 | 57 : 65 |
| | | | | | Datum: 13.04.2024 Vreme: 12:30 | Lokacija: Radoje Domanović (Bulevar umetnosti 31) |
| | | | |
| | 88681 | KK Eko Sport 2 : KK Ras | |
| | | | |
| | 88682 | KK Surčin Dobanovci : KK FMP Meridian 2 | 59 : 41 |
| | | | | | Datum: 14.04.2024 Vreme: 11:45 | Lokacija: Branko Radičević (Boljevci) (Braće Kokar 5) |
| | | | |
| | 88683 | KK Sava 2 : KK Vuk | 77 : 57 |
| | | | | | Datum: 14.04.2024 Vreme: 10:30 | Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46) |
| | | | |
| | 88684 | OKK Beograd 2 : KK Cerak | 80 : 67 |
| | | | | | Datum: 17.04.2024 Vreme: 21:20 | Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12) |
| | | | |
| | 88685 | KK Ras : KK Cerak | 88 : 55 |
| | | | | | Datum: 20.04.2024 Vreme: 15:00 | Lokacija: Šuter arena (Sremčica) (Šumske ekonomije 17) |
| | | | |
| | 88686 | KK Rivers BM 2 : KK Eko Sport 2 | |
| | | | |
| | 88687 | KK Borča : KK Pobednik 011 | 57 : 42 |
| | | | | | Datum: 23.04.2024 Vreme: 21:20 | Lokacija: Stevan Sremac (Borča) (Trg oslobođenja 3) |
| | | | |
| | 88688 | KK Vuk : KK Abba (Barič) | 47 : 55 |
| | | | | | Datum: 21.04.2024 Vreme: 19:30 | Lokacija: Miloje Vasić (Kaluđerica) (Dragoljuba Stojanovića 11 d) |
| | | | |
| | 88689 | KK FMP Meridian 2 : KK Sava 2 | 79 : 75 |
| | | | | | Datum: 21.04.2024 Vreme: 19:50 | Lokacija: Basket Land (Endija Vorhola 14) |
| | | | |
| | 88690 | KK Surčin Dobanovci : OKK Beograd 2 | 58 : 71 |
| | | | | | Datum: 22.04.2024 Vreme: 21:20 | Lokacija: Branko Radičević (Boljevci) (Braće Kokar 5) |
| | | | |
| | 88691 | KK Abba (Barič) : KK FMP Meridian 2 | |
| | | | |
| | 88692 | KK Pobednik 011 : KK Vuk | |
| | | | |
| | 88693 | KK Eko Sport 2 : KK Borča | |
| | | | |
| | 88694 | KK Cerak : KK Rivers BM 2 | |
| | | | |
| | 88695 | KK Sava 2 : KK Surčin Dobanovci | |
| | | | |
| | 88696 | OKK Beograd 2 : KK Ras | |
| | | | |
| | 88697 | KK Rivers BM 2 : KK Ras | |
| | | | |
| | 88699 | KK Vuk : KK Eko Sport 2 | |
| | | | |
| | 88700 | KK FMP Meridian 2 : KK Pobednik 011 | |
| | | | |
| | 88701 | KK Surčin Dobanovci : KK Abba (Barič) | |
| | | | |
| | 88702 | KK Sava 2 : OKK Beograd 2 | |
| | | | |
| | 88703 | KK Abba (Barič) : KK Sava 2 | |
| | | | |
| | 88704 | KK Pobednik 011 : KK Surčin Dobanovci | |
| | | | |
| | 88705 | KK Eko Sport 2 : KK FMP Meridian 2 | |
| | | | |
| | 88708 | OKK Beograd 2 : KK Rivers BM 2 | |
| | | | |
|
|
|
|
|
Prezentacije ostalih klubova
|
|
|