Ekipe kluba
MLAĐI PIONIRI
KK FMP
PIONIRI
KADETI
KK FMP Meridian
KK FMP Meridian 2
JUNIORI
KK FMP Meridian
KK FMP Meridian 2
IGRAČI KLUBA
UPRAVNI ODBOR
VESTI
GALERIJA
KOMENTARI
LINKOVI
O NAMA
KONTAKT
| Tabela i rezultati | Sastav ekipe | Stručni štab ekipe | Komentari |

KK FMP Meridian 2 (kadeti)



Beogradska liga
RBEkipaOdig.Pob.Por.Koš +Koš -Raz.Bodovi
1.OKK Beograd 318162139897642234
2.KK Blokovi17152125090035032
3.KK BB Basket (Mladenovac)17152126797529232
4.KK Flash 216106112110616026
5.KK FMP Meridian 217981193109010326
6.KK Beostars 051881011011179-7826
7.KK Cerak 61851310571253-19623
8.KK Beokoš 1851310961290-19423
9.KK Radnički (Obrenovac)183159031248-34521
10.KK Mondo Basket 2171167961210-41418


1. kolo18.11.2023
88217KK Beokoš : KK FMP Meridian 285 : 72
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.12.2023 Vreme: 21:40
Lokacija: Filip Filipović (Bulevar oslobođenja 317)
88218KK Mondo Basket 2 : KK Beostars 0532 : 75
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.11.2023 Vreme: 16:45
Lokacija: Branko Radičević (Batajnica) (Braće Mihailović-Tripić 2)
88219KK BB Basket (Mladenovac) : KK Cerak 681 : 64
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.11.2023 Vreme: 16:45
Lokacija: Sveti Sava (Mladenovac) (Kosmajska 47)
88220KK Blokovi : KK Flash 267 : 36
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.11.2023 Vreme: 17:15
Lokacija: Hala Pro Sport (Savskih alasa 15)
88221KK Radnički (Obrenovac) : OKK Beograd 354 : 82
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.11.2023 Vreme: 10:30
Lokacija: Hala sportova (Obrenovac) (Kralja Aleksandra I 63)

2. kolo25.11.2023
88222KK Beokoš : KK Mondo Basket 259 : 35
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.11.2023 Vreme: 20:00
Lokacija: Filip Filipović (Bulevar oslobođenja 317)
88223KK Flash 2 : KK Radnički (Obrenovac)99 : 68
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.11.2023 Vreme: 15:40
Lokacija: 12. Gimnazija (Vojvode Stepe 82)
88224KK Cerak 6 : KK Blokovi42 : 55
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.11.2023 Vreme: 18:20
Lokacija: Sportski centar Partizan (Milorada Prote Pavlovića 54)
88225KK Beostars 05 : KK BB Basket (Mladenovac)42 : 78
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.11.2023 Vreme: 11:15
Lokacija: Starina Novak (Kneza Danila 37)
88226KK FMP Meridian 2 : OKK Beograd 350 : 71
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.11.2023 Vreme: 20:20
Lokacija: Basket Land (Endija Vorhola 14)

3. kolo02.12.2023
88227KK Mondo Basket 2 : KK FMP Meridian 228 : 63
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.12.2023 Vreme: 15:20
Lokacija: Branko Radičević (Batajnica) (Braće Mihailović-Tripić 2)
88228KK BB Basket (Mladenovac) : KK Beokoš 82 : 54
Pojedinosti o utakmici
Datum: 02.12.2023 Vreme: 18:30
Lokacija: Sveti Sava (Mladenovac) (Kosmajska 47)
88229KK Blokovi : KK Beostars 05119 : 61
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.12.2023 Vreme: 17:15
Lokacija: Hala Pro Sport (Savskih alasa 15)
88230KK Radnički (Obrenovac) : KK Cerak 670 : 55
Pojedinosti o utakmici
Datum: 06.12.2023 Vreme: 20:30
Lokacija: Prva obrenovačka (Obrenovac) (Miloša Obrenovića 169)
88231OKK Beograd 3 : KK Flash 272 : 37
Pojedinosti o utakmici
Datum: 02.12.2023 Vreme: 20:30
Lokacija: Balon Radomir Šaper (Zdravka Čelara 14)

4. kolo09.12.2023
88232KK Beokoš : KK Blokovi54 : 67
Pojedinosti o utakmici
Datum: 09.12.2023 Vreme: 18:15
Lokacija: Filip Filipović (Bulevar oslobođenja 317)
88233KK Mondo Basket 2 : KK BB Basket (Mladenovac)26 : 68
Pojedinosti o utakmici
Datum: 09.12.2023 Vreme: 15:20
Lokacija: Branko Radičević (Batajnica) (Braće Mihailović-Tripić 2)
88234KK Cerak 6 : OKK Beograd 339 : 101
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.12.2023 Vreme: 14:20
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)
88235KK Beostars 05 : KK Radnički (Obrenovac)76 : 65
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.12.2023 Vreme: 20:50
Lokacija: Starina Novak (Kneza Danila 37)
88236KK FMP Meridian 2 : KK Flash 252 : 72
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.12.2023 Vreme: 19:20
Lokacija: Basket Land (Endija Vorhola 14)

5. kolo16.12.2023
88237KK BB Basket (Mladenovac) : KK FMP Meridian 285 : 64
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.12.2023 Vreme: 18:30
Lokacija: Sveti Sava (Mladenovac) (Kosmajska 47)
88238KK Blokovi : KK Mondo Basket 271 : 51
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.12.2023 Vreme: 21:15
Lokacija: Hala Pro Sport (Savskih alasa 15)
88239KK Radnički (Obrenovac) : KK Beokoš 65 : 69
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.12.2023 Vreme: 14:15
Lokacija: Hala sportova (Obrenovac) (Kralja Aleksandra I 63)
88240OKK Beograd 3 : KK Beostars 0573 : 38
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.12.2023 Vreme: 15:20
Lokacija: Balon Radomir Šaper (Zdravka Čelara 14)
88241KK Flash 2 : KK Cerak 679 : 59
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.12.2023 Vreme: 15:55
Lokacija: 12. Gimnazija (Vojvode Stepe 82)

6. kolo23.12.2023
88242KK Beokoš : OKK Beograd 359 : 74
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.12.2023 Vreme: 20:00
Lokacija: Filip Filipović (Bulevar oslobođenja 317)
88243KK Mondo Basket 2 : KK Radnički (Obrenovac)49 : 68
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.12.2023 Vreme: 20:20
Lokacija: Branko Radičević (Batajnica) (Braće Mihailović-Tripić 2)
88244KK BB Basket (Mladenovac) : KK Blokovi86 : 76
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.12.2023 Vreme: 18:30
Lokacija: Sveti Sava (Mladenovac) (Kosmajska 47)
88245KK Beostars 05 : KK Flash 257 : 61
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.12.2023 Vreme: 12:15
Lokacija: Starina Novak (Kneza Danila 37)
88246KK FMP Meridian 2 : KK Cerak 6102 : 49
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.12.2023 Vreme: 18:20
Lokacija: Basket Land (Endija Vorhola 14)

7. kolo27.01.2024
88247KK Blokovi : KK FMP Meridian 264 : 54
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.01.2024 Vreme: 17:15
Lokacija: Hala Pro Sport (Savskih alasa 15)
88248KK Radnički (Obrenovac) : KK BB Basket (Mladenovac)40 : 57
Pojedinosti o utakmici
Datum: 28.01.2024 Vreme: 20:40
Lokacija: Hala sportova (Obrenovac) (Kralja Aleksandra I 63)
88249OKK Beograd 3 : KK Mondo Basket 296 : 53
Pojedinosti o utakmici
Datum: 04.04.2024 Vreme: 19:50
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)
88250KK Flash 2 : KK Beokoš 96 : 95
Pojedinosti o utakmici
Datum: 04.02.2024 Vreme: 20:50
Lokacija: 12. Gimnazija (Vojvode Stepe 82)
88251KK Cerak 6 : KK Beostars 0553 : 63
Pojedinosti o utakmici
Datum: 28.01.2024 Vreme: 16:15
Lokacija: Sportski centar Partizan (Milorada Prote Pavlovića 54)

8. kolo03.02.2024
88252KK Beokoš : KK Cerak 667 : 60
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.02.2024 Vreme: 17:30
Lokacija: Filip Filipović (Bulevar oslobođenja 317)
88253KK Mondo Basket 2 : KK Flash 2
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.04.2024 Vreme: 21:20
Lokacija: Mitraljeta (Batajnica) (Dalmatinske zagore 94)
88254KK BB Basket (Mladenovac) : OKK Beograd 387 : 72
Pojedinosti o utakmici
Datum: 04.02.2024 Vreme: 17:00
Lokacija: Sveti Sava (Mladenovac) (Kosmajska 47)
88255KK Blokovi : KK Radnički (Obrenovac)99 : 44
Pojedinosti o utakmici
Datum: 04.02.2024 Vreme: 17:15
Lokacija: Hala Pro Sport (Savskih alasa 15)
88256KK FMP Meridian 2 : KK Beostars 0570 : 60
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.02.2024 Vreme: 20:20
Lokacija: Basket Land (Endija Vorhola 14)

9. kolo10.02.2024
88257KK Radnički (Obrenovac) : KK FMP Meridian 246 : 71
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.02.2024 Vreme: 13:00
Lokacija: Hala sportova (Obrenovac) (Kralja Aleksandra I 63)
88258OKK Beograd 3 : KK Blokovi87 : 69
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.02.2024 Vreme: 14:20
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)
88259KK Flash 2 : KK BB Basket (Mladenovac)77 : 93
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.02.2024 Vreme: 12:15
Lokacija: 12. Gimnazija (Vojvode Stepe 82)
88260KK Cerak 6 : KK Mondo Basket 277 : 55
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.02.2024 Vreme: 16:20
Lokacija: Sportski centar Partizan (Milorada Prote Pavlovića 54)
88261KK Beostars 05 : KK Beokoš 82 : 74
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.02.2024 Vreme: 21:40
Lokacija: Starina Novak (Kneza Danila 37)

10. kolo17.02.2024
88262OKK Beograd 3 : KK Radnički (Obrenovac)81 : 37
Pojedinosti o utakmici
Datum: 13.02.2024 Vreme: 20:20
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)
88263KK Flash 2 : KK Blokovi61 : 78
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.02.2024 Vreme: 19:15
Lokacija: 12. Gimnazija (Vojvode Stepe 82)
88264KK Cerak 6 : KK BB Basket (Mladenovac)60 : 72
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.02.2024 Vreme: 17:20
Lokacija: Ujedinjene Nacije (Borova 8)
88265KK Beostars 05 : KK Mondo Basket 258 : 55
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.02.2024 Vreme: 11:20
Lokacija: Starina Novak (Kneza Danila 37)
88266KK FMP Meridian 2 : KK Beokoš 94 : 61
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.02.2024 Vreme: 21:30
Lokacija: Basket Land (Endija Vorhola 14)

11. kolo24.02.2024
88267KK Mondo Basket 2 : KK Beokoš 71 : 57
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.02.2024 Vreme: 19:40
Lokacija: Branko Radičević (Batajnica) (Braće Mihailović-Tripić 2)
88268KK BB Basket (Mladenovac) : KK Beostars 0561 : 54
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.02.2024 Vreme: 17:00
Lokacija: Sveti Sava (Mladenovac) (Kosmajska 47)
88269KK Blokovi : KK Cerak 681 : 65
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.02.2024 Vreme: 17:15
Lokacija: Hala Pro Sport (Savskih alasa 15)
88270KK Radnički (Obrenovac) : KK Flash 230 : 41
Pojedinosti o utakmici
Datum: 21.02.2024 Vreme: 20:30
Lokacija: Prva obrenovačka (Obrenovac) (Miloša Obrenovića 169)
88271OKK Beograd 3 : KK FMP Meridian 294 : 44
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.02.2024 Vreme: 10:20
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)

12. kolo02.03.2024
88272KK Beokoš : KK BB Basket (Mladenovac)51 : 60
Pojedinosti o utakmici
Datum: 02.03.2024 Vreme: 18:30
Lokacija: Filip Filipović (Bulevar oslobođenja 317)
88273KK Flash 2 : OKK Beograd 372 : 80
Pojedinosti o utakmici
Datum: 02.03.2024 Vreme: 11:20
Lokacija: 12. Gimnazija (Vojvode Stepe 82)
88274KK Cerak 6 : KK Radnički (Obrenovac)78 : 49
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.03.2024 Vreme: 16:20
Lokacija: Sportski centar Partizan (Milorada Prote Pavlovića 54)
88275KK Beostars 05 : KK Blokovi50 : 56
Pojedinosti o utakmici
Datum: 02.03.2024 Vreme: 12:20
Lokacija: Starina Novak (Kneza Danila 37)
88276KK FMP Meridian 2 : KK Mondo Basket 2103 : 64
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.03.2024 Vreme: 16:50
Lokacija: Basket Land (Endija Vorhola 14)

13. kolo09.03.2024
88277KK BB Basket (Mladenovac) : KK Mondo Basket 289 : 43
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.03.2024 Vreme: 18:30
Lokacija: Sveti Sava (Mladenovac) (Kosmajska 47)
88278KK Blokovi : KK Beokoš 77 : 55
Pojedinosti o utakmici
Datum: 13.03.2024 Vreme: 21:15
Lokacija: Hala Pro Sport (Savskih alasa 15)
88279KK Radnički (Obrenovac) : KK Beostars 0551 : 54
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.03.2024 Vreme: 12:40
Lokacija: Hala sportova (Obrenovac) (Kralja Aleksandra I 63)
88280OKK Beograd 3 : KK Cerak 693 : 59
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.03.2024 Vreme: 10:20
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)
88281KK Flash 2 : KK FMP Meridian 295 : 72
Pojedinosti o utakmici
Datum: 09.03.2024 Vreme: 13:40
Lokacija: 12. Gimnazija (Vojvode Stepe 82)

14. kolo16.03.2024
88282KK Beokoš : KK Radnički (Obrenovac)63 : 54
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.03.2024 Vreme: 18:00
Lokacija: Filip Filipović (Bulevar oslobođenja 317)
88283KK Mondo Basket 2 : KK Blokovi31 : 68
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.03.2024 Vreme: 15:20
Lokacija: Branko Radičević (Batajnica) (Braće Mihailović-Tripić 2)
88284KK Cerak 6 : KK Flash 259 : 64
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.03.2024 Vreme: 16:20
Lokacija: Sportski centar Partizan (Milorada Prote Pavlovića 54)
88285KK Beostars 05 : OKK Beograd 368 : 75
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.03.2024 Vreme: 12:15
Lokacija: Starina Novak (Kneza Danila 37)
88286KK FMP Meridian 2 : KK BB Basket (Mladenovac)69 : 76
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.03.2024 Vreme: 19:20
Lokacija: Basket Land (Endija Vorhola 14)

15. kolo23.03.2024
88287KK Blokovi : KK BB Basket (Mladenovac)64 : 45
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.03.2024 Vreme: 21:15
Lokacija: Hala Pro Sport (Savskih alasa 15)
88288KK Radnički (Obrenovac) : KK Mondo Basket 248 : 46
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.03.2024 Vreme: 20:30
Lokacija: Prva obrenovačka (Obrenovac) (Miloša Obrenovića 169)
88289OKK Beograd 3 : KK Beokoš 64 : 33
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.03.2024 Vreme: 10:20
Lokacija: Balon Radomir Šaper (Zdravka Čelara 14)
88290KK Flash 2 : KK Beostars 0562 : 64
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.03.2024 Vreme: 14:40
Lokacija: 12. Gimnazija (Vojvode Stepe 82)
88291KK Cerak 6 : KK FMP Meridian 243 : 58
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.03.2024 Vreme: 16:40
Lokacija: Sportski centar Partizan (Milorada Prote Pavlovića 54)

16. kolo30.03.2024
88292KK Beokoš : KK Flash 260 : 85
Pojedinosti o utakmici
Datum: 30.03.2024 Vreme: 17:45
Lokacija: Filip Filipović (Bulevar oslobođenja 317)
88293KK Mondo Basket 2 : OKK Beograd 340 : 63
Pojedinosti o utakmici
Datum: 31.03.2024 Vreme: 16:20
Lokacija: Branko Radičević (Batajnica) (Braće Mihailović-Tripić 2)
88294KK BB Basket (Mladenovac) : KK Radnički (Obrenovac)80 : 45
Pojedinosti o utakmici
Datum: 31.03.2024 Vreme: 17:00
Lokacija: Sveti Sava (Mladenovac) (Kosmajska 47)
88295KK Beostars 05 : KK Cerak 657 : 62
Pojedinosti o utakmici
Datum: 30.03.2024 Vreme: 12:15
Lokacija: Starina Novak (Kneza Danila 37)
88296KK FMP Meridian 2 : KK Blokovi
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.04.2024 Vreme: 21:20
Lokacija: Hala Pro Sport (Savskih alasa 15)

17. kolo06.04.2024
88297KK Radnički (Obrenovac) : KK Blokovi32 : 69
Pojedinosti o utakmici
Datum: 07.04.2024 Vreme: 13:00
Lokacija: Hala sportova (Obrenovac) (Kralja Aleksandra I 63)
88298OKK Beograd 3 : KK BB Basket (Mladenovac)74 : 67
Pojedinosti o utakmici
Datum: 07.04.2024 Vreme: 10:20
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)
88299KK Flash 2 : KK Mondo Basket 284 : 55
Pojedinosti o utakmici
Datum: 07.04.2024 Vreme: 19:30
Lokacija: 12. Gimnazija (Vojvode Stepe 82)
88300KK Cerak 6 : KK Beokoš 70 : 44
Pojedinosti o utakmici
Datum: 07.04.2024 Vreme: 16:30
Lokacija: Sportski centar Partizan (Milorada Prote Pavlovića 54)
88301KK Beostars 05 : KK FMP Meridian 260 : 76
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.04.2024 Vreme: 21:40
Lokacija: Starina Novak (Kneza Danila 37)

18. kolo13.04.2024
88302KK Beokoš : KK Beostars 0556 : 82
Pojedinosti o utakmici
Datum: 13.04.2024 Vreme: 16:15
Lokacija: Filip Filipović (Bulevar oslobođenja 317)
88303KK Mondo Basket 2 : KK Cerak 662 : 63
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.04.2024 Vreme: 18:20
Lokacija: Branko Radičević (Batajnica) (Braće Mihailović-Tripić 2)
88304KK BB Basket (Mladenovac) : KK Flash 2
Pojedinosti o utakmici
Datum: 13.04.2024 Vreme: 17:00
Lokacija: Sveti Sava (Mladenovac) (Kosmajska 47)
88305KK Blokovi : OKK Beograd 370 : 46
Pojedinosti o utakmici
Datum: 13.04.2024 Vreme: 17:15
Lokacija: Hala Pro Sport (Savskih alasa 15)
88306KK FMP Meridian 2 : KK Radnički (Obrenovac)79 : 37
Pojedinosti o utakmici
Datum: 13.04.2024 Vreme: 15:20
Lokacija: Hala sportova (Obrenovac) (Kralja Aleksandra I 63)


Prezentacije ostalih klubova






Portal Košarkaškog Saveza Srbije


Registar igraca KSS


Takmičenja Košarkaškog Saveza Srbije


Oficijelni web sajt svetske košarkaške organizacije (FIBA)


Udruženje Košarkaških Trenera Srbije (UKTS)


Copyright © 2007 KSB. Sva prava zadržana.
Powered by eVision.