Ekipe kluba
MLAĐI PIONIRI
KK FMP
PIONIRI
KADETI
KK FMP Meridian
KK FMP Meridian 2
JUNIORI
KK FMP Meridian
KK FMP Meridian 2
IGRAČI KLUBA
UPRAVNI ODBOR
VESTI
GALERIJA
KOMENTARI
LINKOVI
O NAMA
KONTAKT
| Tabela i rezultati | Sastav ekipe | Stručni štab ekipe | Komentari |

KK FMP Meridian (juniori)



Regionalna liga
RBEkipaOdig.Pob.Por.Koš +Koš -Raz.Bodovi
1.KK Sava222021739137336642
2.KK Vizura 2221571530135617437
3.OKK Beograd221571614148213237
4.KK Eko Sport Rebrača221391615149312235
5.KK Planet Basket221210148314344934
6.KK Astra 221210151414763834
7.KK Beostyle22101215011547-4632
8.KK Beko 221101113871421-3431
9.KK Flash2281414501473-2330
10.KK Zemun 22261614361785-34928
11.KK FMP Meridian2241813971670-27326
12.KK Kolubara LA 2003 (-1)2161514971653-15626


1. kolo11.11.2023
87467KK Sava : KK FMP Meridian78 : 62
Pojedinosti o utakmici
Datum: 12.11.2023 Vreme: 13:50
Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46)
87468KK Eko Sport Rebrača : OKK Beograd53 : 70
Pojedinosti o utakmici
Datum: 13.12.2023 Vreme: 21:20
Lokacija: Hala Star Wellness (Braće Jerković 112)
87469KK Vizura 2 : KK Zemun 262 : 69
Pojedinosti o utakmici
Datum: 12.11.2023 Vreme: 11:50
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
87470KK Kolubara LA 2003 : KK Planet Basket96 : 87
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.11.2023 Vreme: 14:00
Lokacija: SRC Kolubara - Stara hala (Lazarevac) (Hilandarska 1)
87471KK Flash : KK Beko 282 : 48
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.11.2023 Vreme: 12:00
Lokacija: Hala Slodes (Borska 92f)
87472KK Beostyle : KK Astra 73 : 68
Pojedinosti o utakmici
Datum: 12.11.2023 Vreme: 18:20
Lokacija: Braća Jerković (Stjepana Supanca 15)

2. kolo18.11.2023
87473KK Sava : KK Eko Sport Rebrača85 : 72
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.11.2023 Vreme: 13:30
Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46)
87474KK Beko 2 : KK Beostyle75 : 64
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.11.2023 Vreme: 12:20
Lokacija: Vasa Pelagić (Milana Zečara 2)
87475KK Planet Basket : KK Flash59 : 73
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.11.2023 Vreme: 20:15
Lokacija: Laza Kostić (Milentija Popovića 72)
87476KK Zemun 2 : KK Kolubara LA 200372 : 68
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.11.2023 Vreme: 20:20
Lokacija: Majka Jugovića (Gradski park 9)
87477OKK Beograd : KK Vizura 271 : 54
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.11.2023 Vreme: 20:30
Lokacija: Balon Radomir Šaper (Zdravka Čelara 14)
87478KK FMP Meridian : KK Astra 81 : 84
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.11.2023 Vreme: 19:15
Lokacija: Basket Land (Endija Vorhola 14)

3. kolo25.11.2023
87479KK Eko Sport Rebrača : KK FMP Meridian81 : 78
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.11.2023 Vreme: 14:20
Lokacija: Balon Majdan (Kozjačka 3-5)
87480KK Vizura 2 : KK Sava67 : 73
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.11.2023 Vreme: 13:50
Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46)
87481KK Kolubara LA 2003 : OKK Beograd80 : 88
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.11.2023 Vreme: 14:00
Lokacija: SRC Kolubara - Stara hala (Lazarevac) (Hilandarska 1)
87482KK Flash : KK Zemun 289 : 69
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.11.2023 Vreme: 10:50
Lokacija: Hala Slodes (Borska 92f)
87483KK Beostyle : KK Planet Basket53 : 61
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.11.2023 Vreme: 17:00
Lokacija: Braća Jerković (Stjepana Supanca 15)
87484KK Astra : KK Beko 270 : 53
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.11.2023 Vreme: 21:20
Lokacija: Hala Slodes (Mala sala) (Borska 92f)

4. kolo02.12.2023
87485KK Sava : KK Kolubara LA 200382 : 57
Pojedinosti o utakmici
Datum: 02.12.2023 Vreme: 11:30
Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46)
87486KK Eko Sport Rebrača : KK Vizura 269 : 62
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.12.2023 Vreme: 16:20
Lokacija: Balon Majdan (Kozjačka 3-5)
87487KK Planet Basket : KK Astra 85 : 78
Pojedinosti o utakmici
Datum: 02.12.2023 Vreme: 20:15
Lokacija: Laza Kostić (Milentija Popovića 72)
87488KK Zemun 2 : KK Beostyle74 : 63
Pojedinosti o utakmici
Datum: 02.12.2023 Vreme: 17:20
Lokacija: Majka Jugovića (Gradski park 9)
87489OKK Beograd : KK Flash89 : 56
Pojedinosti o utakmici
Datum: 02.12.2023 Vreme: 20:50
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)
87490KK FMP Meridian : KK Beko 265 : 87
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.12.2023 Vreme: 17:15
Lokacija: Basket Land (Endija Vorhola 14)

5. kolo09.12.2023
87491KK Vizura 2 : KK FMP Meridian87 : 68
Pojedinosti o utakmici
Datum: 09.12.2023 Vreme: 18:20
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
87492KK Kolubara LA 2003 : KK Eko Sport Rebrača94 : 100
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.01.2024 Vreme: 20:30
Lokacija: SRC Kolubara - Stara hala (Lazarevac) (Hilandarska 1)
87493KK Flash : KK Sava51 : 79
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.12.2023 Vreme: 13:50
Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46)
87494KK Beostyle : OKK Beograd56 : 73
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.01.2024 Vreme: 21:20
Lokacija: Braća Jerković (Stjepana Supanca 15)
87495KK Astra : KK Zemun 276 : 55
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.12.2023 Vreme: 16:30
Lokacija: Vuk Karadžić (Takovska 41)
87496KK Beko 2 : KK Planet Basket63 : 64
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.12.2023 Vreme: 17:00
Lokacija: Hala Padinska Skela (Dejana Smiljkovića 121)

6. kolo16.12.2023
87497KK Sava : KK Beostyle92 : 63
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.12.2023 Vreme: 14:40
Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46)
87498KK Eko Sport Rebrača : KK Flash68 : 58
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.12.2023 Vreme: 12:20
Lokacija: Balon Majdan (Kozjačka 3-5)
87499KK Vizura 2 : KK Kolubara LA 200368 : 55
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.01.2024 Vreme: 14:00
Lokacija: SRC Kolubara - Stara hala (Lazarevac) (Hilandarska 1)
87500KK Zemun 2 : KK Beko 258 : 70
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.12.2023 Vreme: 17:20
Lokacija: Majka Jugovića (Gradski park 9)
87501OKK Beograd : KK Astra 70 : 86
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.12.2023 Vreme: 18:20
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)
87502KK FMP Meridian : KK Planet Basket61 : 80
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.12.2023 Vreme: 18:15
Lokacija: Basket Land (Endija Vorhola 14)

7. kolo23.12.2023
87503KK Kolubara LA 2003 : KK FMP Meridian71 : 86
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.12.2023 Vreme: 14:00
Lokacija: SRC Kolubara - Stara hala (Lazarevac) (Hilandarska 1)
87504KK Flash : KK Vizura 256 : 59
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.12.2023 Vreme: 16:20
Lokacija: Bora Stanković (Paunova 19a)
87505KK Beostyle : KK Eko Sport Rebrača88 : 79
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.12.2023 Vreme: 18:30
Lokacija: Braća Jerković (Stjepana Supanca 15)
87506KK Astra : KK Sava57 : 60
Pojedinosti o utakmici
Datum: 20.01.2024 Vreme: 16:30
Lokacija: Vuk Karadžić (Takovska 41)
87507KK Beko 2 : OKK Beograd61 : 65
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.12.2023 Vreme: 10:20
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)
87508KK Planet Basket : KK Zemun 283 : 45
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.12.2023 Vreme: 20:15
Lokacija: Laza Kostić (Milentija Popovića 72)

8. kolo27.01.2024
87509KK Sava : KK Beko 292 : 56
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.01.2024 Vreme: 12:00
Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46)
87510KK Eko Sport Rebrača : KK Astra 59 : 73
Pojedinosti o utakmici
Datum: 28.01.2024 Vreme: 16:20
Lokacija: Balon Majdan (Kozjačka 3-5)
87511KK Vizura 2 : KK Beostyle53 : 60
Pojedinosti o utakmici
Datum: 05.04.2024 Vreme: 21:20
Lokacija: Braća Jerković (Stjepana Supanca 15)
87512KK Kolubara LA 2003 : KK Flash85 : 78
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.05.2024 Vreme: 19:00
Lokacija: SRC Kolubara - Nova hala (Lazarevac) (Hilandarska BB)
87513OKK Beograd : KK Planet Basket72 : 64
Pojedinosti o utakmici
Datum: 28.01.2024 Vreme: 12:20
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)
87514KK FMP Meridian : KK Zemun 272 : 68
Pojedinosti o utakmici
Datum: 28.01.2024 Vreme: 18:15
Lokacija: Basket Land (Endija Vorhola 14)

9. kolo03.02.2024
87515KK Flash : KK FMP Meridian54 : 59
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.02.2024 Vreme: 16:25
Lokacija: Bora Stanković (Paunova 19a)
87516KK Beostyle : KK Kolubara LA 200378 : 61
Pojedinosti o utakmici
Datum: 04.02.2024 Vreme: 16:10
Lokacija: Braća Jerković (Stjepana Supanca 15)
87517KK Astra : KK Vizura 250 : 73
Pojedinosti o utakmici
Datum: 04.02.2024 Vreme: 19:20
Lokacija: Vuk Karadžić (Takovska 41)
87518KK Beko 2 : KK Eko Sport Rebrača66 : 63
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.02.2024 Vreme: 19:20
Lokacija: Vasa Pelagić (Milana Zečara 2)
87519KK Planet Basket : KK Sava62 : 87
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.02.2024 Vreme: 15:30
Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46)
87520KK Zemun 2 : OKK Beograd72 : 78
Pojedinosti o utakmici
Datum: 08.02.2024 Vreme: 21:30
Lokacija: Veljko Ramadanović (Škola za učenike oštećenog vida) (Cara Dušana 143)

10. kolo10.02.2024
87521KK Sava : KK Zemun 2105 : 66
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.02.2024 Vreme: 11:50
Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46)
87522KK Eko Sport Rebrača : KK Planet Basket65 : 62
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.02.2024 Vreme: 21:20
Lokacija: Hala Star Wellness (Braće Jerković 112)
87523KK Vizura 2 : KK Beko 268 : 52
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.02.2024 Vreme: 12:20
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
87524KK Kolubara LA 2003 : KK Astra 91 : 85
Pojedinosti o utakmici
Datum: 13.02.2024 Vreme: 21:30
Lokacija: SRC Kolubara - Stara hala (Lazarevac) (Hilandarska 1)
87525KK Flash : KK Beostyle38 : 59
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.02.2024 Vreme: 16:25
Lokacija: Bora Stanković (Paunova 19a)
87526KK FMP Meridian : OKK Beograd60 : 70
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.02.2024 Vreme: 18:45
Lokacija: Basket Land (Endija Vorhola 14)

11. kolo17.02.2024
87527KK Beostyle : KK FMP Meridian71 : 55
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.02.2024 Vreme: 18:20
Lokacija: Braća Jerković (Stjepana Supanca 15)
87528KK Astra : KK Flash52 : 59
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.02.2024 Vreme: 16:40
Lokacija: Vuk Karadžić (Takovska 41)
87529KK Beko 2 : KK Kolubara LA 2003SR 20 : 0
Pojedinosti o utakmici
službeni rezultat
Datum: 18.02.2024 Vreme: 19:20
Lokacija: Vasa Pelagić (Milana Zečara 2)
87530KK Planet Basket : KK Vizura 278 : 81
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.02.2024 Vreme: 20:15
Lokacija: Laza Kostić (Milentija Popovića 72)
87531KK Zemun 2 : KK Eko Sport Rebrača50 : 95
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.03.2024 Vreme: 21:20
Lokacija: Veljko Ramadanović (Škola za učenike oštećenog vida) (Cara Dušana 143)
87532OKK Beograd : KK Sava61 : 67
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.03.2024 Vreme: 21:20
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)

12. kolo24.02.2024
87533KK Astra : KK Beostyle69 : 39
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.02.2024 Vreme: 16:40
Lokacija: Vuk Karadžić (Takovska 41)
87534KK Beko 2 : KK Flash73 : 81
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.02.2024 Vreme: 21:00
Lokacija: Vasa Pelagić (Milana Zečara 2)
87535KK Planet Basket : KK Kolubara LA 200369 : 55
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.02.2024 Vreme: 20:15
Lokacija: Laza Kostić (Milentija Popovića 72)
87536KK Zemun 2 : KK Vizura 248 : 79
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.02.2024 Vreme: 17:20
Lokacija: Majka Jugovića (Gradski park 9)
87537OKK Beograd : KK Eko Sport Rebrača77 : 71
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.02.2024 Vreme: 12:20
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)
87538KK FMP Meridian : KK Sava52 : 77
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.02.2024 Vreme: 19:50
Lokacija: Basket Land (Endija Vorhola 14)

13. kolo02.03.2024
87539KK Eko Sport Rebrača : KK Sava56 : 67
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.03.2024 Vreme: 16:20
Lokacija: Balon Majdan (Kozjačka 3-5)
87540KK Vizura 2 : OKK Beograd60 : 43
Pojedinosti o utakmici
Datum: 02.03.2024 Vreme: 13:20
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
87541KK Kolubara LA 2003 : KK Zemun 292 : 85
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.03.2024 Vreme: 14:00
Lokacija: SRC Kolubara - Stara hala (Lazarevac) (Hilandarska 1)
87542KK Flash : KK Planet Basket56 : 63
Pojedinosti o utakmici
Datum: 02.03.2024 Vreme: 16:20
Lokacija: Bora Stanković (Paunova 19a)
87543KK Beostyle : KK Beko 281 : 73
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.03.2024 Vreme: 18:20
Lokacija: Braća Jerković (Stjepana Supanca 15)
87544KK Astra : KK FMP Meridian74 : 62
Pojedinosti o utakmici
Datum: 04.03.2024 Vreme: 21:15
Lokacija: Hala Slodes (Mala sala) (Borska 92f)

14. kolo09.03.2024
87545KK Sava : KK Vizura 276 : 69
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.04.2024 Vreme: 16:20
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
87546KK Beko 2 : KK Astra 88 : 67
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.03.2024 Vreme: 20:00
Lokacija: Vasa Pelagić (Milana Zečara 2)
87547KK Planet Basket : KK Beostyle72 : 62
Pojedinosti o utakmici
Datum: 09.03.2024 Vreme: 20:15
Lokacija: Laza Kostić (Milentija Popovića 72)
87548KK Zemun 2 : KK Flash70 : 69
Pojedinosti o utakmici
Datum: 09.03.2024 Vreme: 17:20
Lokacija: Majka Jugovića (Gradski park 9)
87549OKK Beograd : KK Kolubara LA 2003101 : 86
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.05.2024 Vreme: 21:20
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)
87550KK FMP Meridian : KK Eko Sport Rebrača61 : 77
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.03.2024 Vreme: 17:45
Lokacija: Basket Land (Endija Vorhola 14)

15. kolo16.03.2024
87551KK Vizura 2 : KK Eko Sport Rebrača63 : 56
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.03.2024 Vreme: 16:30
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
87552KK Kolubara LA 2003 : KK Sava86 : 83
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.03.2024 Vreme: 14:00
Lokacija: SRC Kolubara - Stara hala (Lazarevac) (Hilandarska 1)
87553KK Flash : OKK Beograd62 : 70
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.03.2024 Vreme: 16:20
Lokacija: Bora Stanković (Paunova 19a)
87554KK Beostyle : KK Zemun 290 : 94
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.03.2024 Vreme: 16:30
Lokacija: Braća Jerković (Stjepana Supanca 15)
87555KK Astra : KK Planet Basket55 : 50
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.03.2024 Vreme: 14:15
Lokacija: Vuk Karadžić (Takovska 41)
87556KK Beko 2 : KK FMP Meridian73 : 67
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.03.2024 Vreme: 20:00
Lokacija: Vasa Pelagić (Milana Zečara 2)

16. kolo23.03.2024
87557KK Sava : KK Flash70 : 63
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.03.2024 Vreme: 11:00
Lokacija: Hala Slodes (Borska 92f)
87558KK Eko Sport Rebrača : KK Kolubara LA 200393 : 71
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.03.2024 Vreme: 21:20
Lokacija: Hala Star Wellness (Braće Jerković 112)
87559KK Planet Basket : KK Beko 276 : 80
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.03.2024 Vreme: 20:15
Lokacija: Laza Kostić (Milentija Popovića 72)
87560KK Zemun 2 : KK Astra 79 : 91
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.03.2024 Vreme: 17:20
Lokacija: Majka Jugovića (Gradski park 9)
87561OKK Beograd : KK Beostyle83 : 75
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.03.2024 Vreme: 14:20
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)
87562KK FMP Meridian : KK Vizura 251 : 85
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.03.2024 Vreme: 21:15
Lokacija: Basket Land (Endija Vorhola 14)

17. kolo30.03.2024
87563KK Kolubara LA 2003 : KK Vizura 266 : 85
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.04.2024 Vreme: 15:50
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
87564KK Flash : KK Eko Sport Rebrača76 : 78
Pojedinosti o utakmici
Datum: 29.04.2024 Vreme: 16:20
Lokacija: Hala Slodes (Borska 92f)
87565KK Beostyle : KK Sava91 : 85
Pojedinosti o utakmici
Datum: 21.04.2024 Vreme: 18:00
Lokacija: Braća Jerković (Stjepana Supanca 15)
87566KK Astra : OKK Beograd75 : 65
Pojedinosti o utakmici
Datum: 31.03.2024 Vreme: 19:20
Lokacija: Vuk Karadžić (Takovska 41)
87567KK Beko 2 : KK Zemun 283 : 69
Pojedinosti o utakmici
Datum: 31.03.2024 Vreme: 19:50
Lokacija: Vasa Pelagić (Milana Zečara 2)
87568KK Planet Basket : KK FMP Meridian76 : 58
Pojedinosti o utakmici
Datum: 30.03.2024 Vreme: 20:15
Lokacija: Laza Kostić (Milentija Popovića 72)

18. kolo06.04.2024
87569KK Sava : KK Astra 78 : 59
Pojedinosti o utakmici
Datum: 06.04.2024 Vreme: 16:00
Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46)
87570KK Eko Sport Rebrača : KK Beostyle64 : 53
Pojedinosti o utakmici
Datum: 07.04.2024 Vreme: 16:20
Lokacija: Balon Majdan (Kozjačka 3-5)
87571KK Vizura 2 : KK Flash78 : 61
Pojedinosti o utakmici
Datum: 07.04.2024 Vreme: 12:20
Lokacija: Mala Vizura (Cara Dušana 105)
87572KK Zemun 2 : KK Planet Basket52 : 60
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.04.2024 Vreme: 21:20
Lokacija: Veljko Ramadanović (Škola za učenike oštećenog vida) (Cara Dušana 143)
87573OKK Beograd : KK Beko 273 : 84
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.04.2024 Vreme: 21:30
Lokacija: Vasa Pelagić (Milana Zečara 2)
87574KK FMP Meridian : KK Kolubara LA 200385 : 78
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.05.2024 Vreme: 19:00
Lokacija: SRC Kolubara - Nova hala (Lazarevac) (Hilandarska BB)

19. kolo13.04.2024
87575KK Flash : KK Kolubara LA 200366 : 79
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.04.2024 Vreme: 11:20
Lokacija: Hala Slodes (Borska 92f)
87576KK Beostyle : KK Vizura 252 : 60
Pojedinosti o utakmici
Datum: 13.04.2024 Vreme: 21:50
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
87577KK Astra : KK Eko Sport Rebrača61 : 54
Pojedinosti o utakmici
Datum: 13.04.2024 Vreme: 12:15
Lokacija: Vuk Karadžić (Takovska 41)
87578KK Beko 2 : KK Sava61 : 66
Pojedinosti o utakmici
Datum: 13.04.2024 Vreme: 20:50
Lokacija: Vasa Pelagić (Milana Zečara 2)
87579KK Planet Basket : OKK Beograd62 : 45
Pojedinosti o utakmici
Datum: 13.04.2024 Vreme: 20:15
Lokacija: Laza Kostić (Milentija Popovića 72)
87580KK Zemun 2 : KK FMP Meridian70 : 64
Pojedinosti o utakmici
Datum: 13.04.2024 Vreme: 17:20
Lokacija: Majka Jugovića (Gradski park 9)

20. kolo20.04.2024
87581KK Sava : KK Planet Basket60 : 45
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.05.2024 Vreme: 20:15
Lokacija: Laza Kostić (Milentija Popovića 72)
87582KK Eko Sport Rebrača : KK Beko 286 : 60
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.04.2024 Vreme: 21:15
Lokacija: Hala Star Wellness (Braće Jerković 112)
87583KK Vizura 2 : KK Astra 94 : 77
Pojedinosti o utakmici
Datum: 21.04.2024 Vreme: 12:20
Lokacija: Mala Vizura (Cara Dušana 105)
87584KK Kolubara LA 2003 : KK Beostyle80 : 83
Pojedinosti o utakmici
Datum: 20.04.2024 Vreme: 14:00
Lokacija: SRC Kolubara - Nova hala (Lazarevac) (Hilandarska BB)
87585OKK Beograd : KK Zemun 2102 : 60
Pojedinosti o utakmici
Datum: 20.04.2024 Vreme: 10:20
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)
87586KK FMP Meridian : KK Flash37 : 78
Pojedinosti o utakmici
Datum: 22.04.2024 Vreme: 21:15
Lokacija: Bora Stanković (Paunova 19a)

21. kolo11.05.2024
87587KK Beostyle : KK Flash81 : 82
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.05.2024 Vreme: 18:15
Lokacija: Braća Jerković (Stjepana Supanca 15)
87588KK Astra : KK Kolubara LA 200359 : 46
Pojedinosti o utakmici
Datum: 12.05.2024 Vreme: 15:00
Lokacija: Vuk Karadžić (Takovska 41)
87589KK Beko 2 : KK Vizura 261 : 64
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.05.2024 Vreme: 20:45
Lokacija: Vasa Pelagić (Milana Zečara 2)
87590KK Planet Basket : KK Eko Sport Rebrača61 : 78
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.05.2024 Vreme: 14:00
Lokacija: Laza Kostić (Milentija Popovića 72)
87591KK Zemun 2 : KK Sava54 : 96
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.05.2024 Vreme: 21:30
Lokacija: Veljko Ramadanović (Škola za učenike oštećenog vida) (Cara Dušana 143)
87592OKK Beograd : KK FMP Meridian85 : 57
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.05.2024 Vreme: 14:20
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)

22. kolo18.05.2024
87593KK Sava : OKK Beograd81 : 63
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.05.2024 Vreme: 10:50
Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46)
87594KK Eko Sport Rebrača : KK Zemun 298 : 57
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.05.2024 Vreme: 20:20
Lokacija: Hala Star Wellness (Braće Jerković 112)
87595KK Vizura 2 : KK Planet Basket59 : 64
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.05.2024 Vreme: 13:20
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
87596KK Kolubara LA 2003 : KK Beko 2
Pojedinosti o utakmici
Datum: 20.05.2024 Vreme: 20:30
Lokacija: SRC Kolubara - Nova hala (Lazarevac) (Hilandarska BB)
87597KK Flash : KK Astra 62 : 48
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.05.2024 Vreme: 21:15
Lokacija: Hala Slodes (Mala sala) (Borska 92f)
87598KK FMP Meridian : KK Beostyle56 : 66
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.05.2024 Vreme: 18:15
Lokacija: Basket Land (Endija Vorhola 14)



Kvalifikacije za Regionalnu ligu
RBEkipaOdig.Pob.Por.Koš +Koš -Raz.Bodovi
1.KK Beostyle22015479754
2.KK FMP Meridian211106141-353
3.ŠKK Zvezdara20291131-402


1. kolo28.10.2023
86934KK Beostyle : KK FMP Meridian88 : 41
Pojedinosti o utakmici
Datum: 29.10.2023 Vreme: 18:15
Lokacija: Braća Jerković (Stjepana Supanca 15)
ŠKK Zvezdara - slobodna ekipa

2. kolo04.11.2023
86935ŠKK Zvezdara : KK Beostyle38 : 66
Pojedinosti o utakmici
Datum: 05.11.2023 Vreme: 14:15
Lokacija: Pavle Savić (Koste Nađa 25)
KK FMP Meridian - slobodna ekipa

3. kolo05.11.2023
86938KK FMP Meridian : ŠKK Zvezdara65 : 53
Pojedinosti o utakmici
Datum: 04.11.2023 Vreme: 16:45
Lokacija: Basket Land (Endija Vorhola 14)
KK Beostyle - slobodna ekipa



Kvalifikacije za Kvalitetnu ligu
RBEkipaOdig.Pob.Por.Koš +Koš -Raz.Bodovi
1.KK Beko220175107684
2.KK FMP Meridian211134163-293
3.ŠKK Zvezdara202114153-392


1. kolo07.10.2023
85200ŠKK Zvezdara : KK FMP Meridian67 : 74
Pojedinosti o utakmici
Datum: 08.10.2023 Vreme: 14:30
Lokacija: Hala Padinska Skela (Dejana Smiljkovića 121)
Sudije: Vuk Ivančević, Strahinja Stamenković Delegat: Aleksandar Todorović
KK Beko - slobodna ekipa

2. kolo14.10.2023
85201KK Beko : ŠKK Zvezdara79 : 47
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.10.2023 Vreme: 17:00
Lokacija: Hala Padinska Skela (Dejana Smiljkovića 121)
Sudije: Marko Paunović, Luka Maksimović Delegat: Aleksandar Todorović
KK FMP Meridian - slobodna ekipa

3. kolo15.10.2023
85204KK FMP Meridian : KK Beko60 : 96
Pojedinosti o utakmici
Datum: 07.10.2023 Vreme: 17:00
Lokacija: Hala Padinska Skela (Dejana Smiljkovića 121)
Delegat: Aleksandar Todorović
ŠKK Zvezdara - slobodna ekipa


Prezentacije ostalih klubova






Portal Košarkaškog Saveza Srbije


Registar igraca KSS


Takmičenja Košarkaškog Saveza Srbije


Oficijelni web sajt svetske košarkaške organizacije (FIBA)


Udruženje Košarkaških Trenera Srbije (UKTS)


Copyright © 2007 KSB. Sva prava zadržana.
Powered by eVision.